Sport.pl

Mistrzostwa świata w siatkówce. Kolejna wpadka organizatorów. Polacy wracali taksówkami. Heynen zażartował na Twitterze

Organizatorzy mistrzostw świata w siatkówce zaliczyli kolejna wpadkę. Polacy z treningu musieli wracać taksówkami. Trener polskich siatkarzy Vital Heynen jest jednak w świetnym humorze przed pierwszym meczem na mundialu. Belg zażartował sobie na Twitterze.

Siatkarski mundial wystartował w niedzielę we Włoszech i w Bułgarii. Polacy na swój mecz muszą jednak poczekać do środy, bo wtedy o 19.30 zagramy z reprezentacją Kuby. 

Duża wpadka organizatorów

Organizatorzy mistrzostw świata w siatkówce nie mają ostatnio dobrej prasy. Dużo złego mówiło się na temat regulaminu mistrzostw oraz tego, że między pierwszym, a kolejnymi meczami mistrzostw mamy trzy dni przerwy.

Teraz okazuje się, że Polscy siatkarze musieli wracać z treningu na własną rękę... bo organizatorzy zapomnieli o podstawieniu autokaru. Oficjalne konto PZPS opublikowało na Twitterze zdjęcie, na którym widać, jak Polacy wysiadają z taksówek pod swoim hotelem w Warnie. 

Heynen poszedł na plażę

Polacy przygotowują się w bułgarskiej Warnie, a trener Vital Heynen wykorzystał chwilę wolnego czasu i poszedł na plażę. Szkoleniowiec opublikował zdjęcie, które opatrzył zabawnym komentarzem. Widać, że wpadki organizacyjnie nie wytrąciły szkoleniowca z równowagi. 

- Mam nadzieję, że nie znajdziecie żadnego z moich zawodników na tym zdjęciu. Oni powinni odpoczywać w swoich pokojach przed wspaniałą i długą rywalizacją - napisał Heynen na Twitterze.


Więcej o:
Komentarze (9)
Kolejna wpadka organizatorów. Polacy wracali taksówkami. Heynen zażartował na Twitterze
Zaloguj się
  • Oceniono 2 razy 0

    Kuba wygra mecz to są młodzi zdolni ludzie tak naprawdę kuba ma najlepszych zawodników na świecie. Pajacy narzekają na taxi ja bym był zadowolony ze po pracy wracam taxi tak muszę pociogiem😥😭

  • kuku666

    Oceniono 2 razy 0

    Tak to jest jak Bułgarzy nadal nie wstali z kolan, w przeciwieństwie do Wolaków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX