M¦ siatkówka 2018. Robert Lewandowski pogratulował siatkarzom sukcesu

Siatkarska reprezentacja Polski obroniła w niedzielę tytuł mistrza ¶wiata, pokonuj±c 3:0 Brazylię. Triumfu polskim siatkarzom pogratulowali eksperci, pogratulowali kibice, pogratulował prezydent. Triumfu pogratulował także Robert Lewandowski.

Biało-czerwoni drugi raz z rzędu triumfowali na siatkarskich mistrzostwach ¶wiata, drugi raz z rzędu pokonuj±c Brazylijczyków. W 2014 roku wygrali z nimi 3:1, w niedzielę nie stracili już nawet seta. Po wielkim sukcesie biało-czerwonych, gratulacje składali im m.in.: piłkarscy eksperci:

>> Wiadomo, ile reprezentacja Polski otrzymała za triumf w mistrzostwach. Bardzo niska kwota

Byli siatkarze:

Minister Sportu i Turystyki:

I prezydent:

>> Kapitan reprezentacji Brazylii, Bruno Rezende: Polska zasłużyła na zwycięstwo. Była lepsza, najlepsza

Pod wrażeniem gry i sukcesu polskich siatkarzy był także kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski, Robert Lewandowski. Z nim w składzie biało-czerwoni latem uczestniczyli w mundialu w Rosji, ale do osi±gnięcia drużyny Vitala Heynena nie zbliżyli się w najmniejszym stopniu, odpadaj±c z turnieju już po fazie grupowej.

Nie chodziłe¶ do szkoły w PRL-u? To nie masz szans rozwi±zać tego quizu
1/15Czym były ''pepegi''?
Zobacz także
Komentarze (4)
Robert Lewandowski pogratulował siatkarzom sukcesu
Zaloguj się
  • byann

    Oceniono 1 raz 1

    Konia kuj±, żaba nogę podstawia.

  • krowiak_podwiniety

    Oceniono 3 razy -1

    HAHAHA lewy w tydzień więcej zarabia niż reprezentacja Polski w siatkówkę wzięła za zdobycie mistrzostwa ¶wiata HAHAHA z jednej strony ¶ciska mu grzdyla że to siatkarza a nie kopacze zdobyli mistrzostwo ¶wiata, ale z drugiej strony ¶mieje się w duchu że takie pieni±dze jakie s± w siatkówce to on babci klozetowej zostawia jako napiwek za sprz±tanie kibla po jego ¶mierdz±cym g*o*w*n*i*e

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Na żywo

Najnowsze informacje