Sport.pl

M¦ siatkówka 2018. Vital Heynen złożył obietnicę polskim kibicom

Dlaczego Vital Heynen nie ¶piewa polskiego hymnu? OdpowiedĽ jest bardzo prosta. - Niestety, przed turniejem nie miałem czasu na naukę polskiego - przyznał belgijski szkoleniowiec i złożył obietnicę wszystkim kibicom reprezentacji Polski.

Wielkie emocje, zwroty akcji, a na koniec wielki sukces. Reprezentacja Polski pokonała w sobotę USA (3:2) i awansowała do wielkiego finału siatkarskich mistrzostw ¶wiata, w którym zmierzy się z reprezentacj± Brazylii. Pocz±tek meczu o godz. 21.15.

M¦ Siatkówka 2018. Polska - Brazylia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV i online w internecie

Nie ma w±tpliwo¶ci, że ojcem sukcesu Polaków podczas turnieju rozgrywanego w Bułgarii i we Włoszech jest Vital Heynen. Belgijski szkoleniowiec doprowadził polskich siatkarzy do wielkiego finału. Jeden cel zrealizował. Czas na kolejny - naukę języka polskiego.

Polska - USA. ¦wiatowe media po wielkim triumfie Polaków

- Niestety, przed turniejem nie miałem czasu na naukę polskiego. Ale zacznę znów się uczyć po mistrzostwach ¶wiata. Jestem pewien, że w następnym roku będę już nieĽle mówić, a do igrzysk olimpijskich w Tokio na pewno nauczę się go porz±dnie - zapewnił Heynen cytowany przez 'Fakt'.

Trzymamy za słowo.

***

M¦ Siatkówka 2018. Tak Polacy ¶więtowali awans do finału mistrzostw ¶wiata [WIDEO ZZA KULIS]

M¦ Siatkówka 2018. Polska - Brazylia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV i online w internecie

M¦ siatkówka 2018. Polska - USA 3:2. Pięć rzeczy po pięciu setach: Nawet Amerykanie nie byli w stanie! Polska w finale mistrzostw ¶wiata!

Więcej o:
Komentarze (26)
M¦ siatkówka 2018. Vital Heynen złożył obietnicę polskim kibicom
Zaloguj się
 • ochujek

  Oceniono 4 razy 2

  Jestem ciekaw jak porozumiewa się z zawodnikami (bo widać że go rozumiej± na bież±co), oraz w jakim języku zawodnicy rozmawiaj± z sędziami?

 • skonczylemsie

  Oceniono 2 razy 0

  Dlaczego on ma ¶piewać hymn skoro nawet nasi niektórzy zawodnicy nie ¶piewaj± mimo że s± Polakami i język znaj±?

 • pardonsik

  Oceniono 1 raz -1

  Pamietam 2014 kiedy przed spodkiem w Katowicach było ogromne ¶więto siatkarskie w którym Polacy zostali mistrzami ¶wiata , przypomnę też , że wła¶nie wtedy przedstawiciel ruchu autonomii ¶l±ska - kacapogebels gorzelik nazwał raduj±cych się tam nas wszystkich Polaków - „ tłuszcz±” i dzisiaj ten sam aparatczyk kacapogebelsowski wraz ze swoimi antypolskimi ( radziecko grbelsowskimi ) ryjami chc± zdobyć władzę w Katowicach i na ¦l±sku. Oby dzisiaj potomkowie kacapogebelsow znowu mieli zgryz!

 • lol76

  Oceniono 6 razy -4

  A plakal? A siatkarze I rodziny plakaly? A kibice plakali? Bo jak nikt nie plakal to bed sensu.

  Oprocz tego glupiego tytulu jakie jeszcze glupie tytuly zamiescicue na tym portalu?

 • hotin

  Oceniono 18 razy -14

  Panie trenerze.Ta KODziara z napisem na kartce KO-NS-ty-TUC-ja też nie umie ¶piewać Hymnu polskiego ,ale niemiecki i rosyjski TAK.Nastepnym razem niech jej co¶ Pan powie tak szczerze i od serca po swojemu i zapyta po co tu przyszła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX