Komentarze (93)
Pięć rzeczy po pięciu setach: Wygraliśmy więcej niż mecz! Mamy dwie szanse na medal
  • Mieczyslaw Pietrus

0

Moze sie naraze wielu czytelnikom, ale , szanse na medal brazowy , mamy tylko wtedy gdy o tenze medal bedziemy grac z Serbia. Brazylia i USA sa za silni dla naszych chlopakow.No chyba ze grali by 3 sety tak, jak 1 set z Wlochami. Amerykanie jedzcze bodajze z nami nie przegrali. Bylo by lepiej grac z Brazylia. Tych juz pokonalismy. Amerykanie na ten czas, graja w innej lidze.
    Przepraszam wszystkich kibicow Polski, ale to jest moj punkt widzenia. Jutro bedzie wszystko jasne. .
    No i tak na marginesie mecze 1 czworki dzien po dniu, ten terminarz ustalal chyba jakis papuas, albo eskimos. Bo nikt by tego nie wymyslil.

• glencok

0

Awansowaliśmy do półfinału, ale mecz przegraliśmy. To nie hejt ale fakt
    Gratulacje za awans i za 1szy set, ale nie za przegrany mecz

• bonenecklace

0

Nie rozumiem dlaczego powinniśmy się bać Jankesów, szczególnie jak będziemy grali tak jak w 1 secie z Włochami. Amerykanie to przede wszystkim fizyczność, siła, dobra walka w obronie, ale finezji tam nie uświadczysz. Wydaje mi się, że mamy z nimi spore szanse. Z Brazylią może być trochę trudniej, ale przy takiej pewności siebie, jaką prezentują poszczególni gracze, to my możemy ich nawet pokonać 3:0. Nie wiem, co się stało z tymi zawodnikami na przestrzeni tych kilku dni, ale dawno nie widziałem tak grających Polaków. Sport to oczywiście umiejętności, ale psychika jest kluczowa i wiara w pokonanie każdego. Myślę, że my obecnie tak się czujemy.

• d33mariusz

Oceniono 3 razy -1

Co z tego że statkarze wygrali, kiedy Herr Tusk jest Niemcem, a jego dziadek był w SS.

• allegropajew

0

Swoją drogą zamiast ekstra dnia odpoczynku przed półfinałami (od tego są czarterowe samoloty!!!!!) powinien teraz być jeden dzień przerwy! Kto to tak poukładał?

Gościula

• roy-cohn

Oceniono 1 raz -1

Z czego się cieszyć ? Plemienne kibicowanie swoim - jakie to fashystowskie i zacofane

Postęp równość antynarodowosc i koszerność !

Jedni oszusci,, spagheciarze ukarani,,

Dzisiaj czas na Yankeesow,, po znajomosci po ryju a potem final z bratankami serbami,,

Jeszcze raz wielkie bravo,,

• eend

0

No to wygrali 2:3 czy przegrali 2:3 popieprzyło was redaCHtory? kto w końcu wygrał ? Polska czy Włochy?!!

• spectator_zm

0

Mam prośbę do wszystkich, by przy każdym idiotycznym komentarzu z politycznymi "wycieczkami" i jakimiś pseudo-reklamami od razu klikać w kosz. Jeśli kilka, kilkanaście razy takie zgłoszenie zostanie wysłane do moderatora, to jest szansa, że te idiotyczne wpisy zostaną usunięte...

• matts06

Oceniono 4 razy 4

Kapitalny pierwszy set, zmietliśmy Włochów, naprawdę przyjemnie patrzy się na taką grę reprezentacji. Niesamowite jest jak się na przestrzeni dni ta drużyna zmieniła, z Argentyną był koszmar, a teraz taka pewność siebie, walka i aż bije ogromna siła od tej drużyny. Oby tak dalej, mam nadzieję, że dziś powalczymy z USA, choć według mnie wejście do 4to już jest naprawdę sukces, mało kto się chyba tego spodziewał.

A do wszystkich co się śmieją, że nikogo nie rozbiliśmy, to radzę sobie obejrzeć na spokojnie, jeszcze raz, pierwszy set.

• mid1

Oceniono 6 razy -4

Jakie typowe dla GW kompleksy, np. to klaskanie Włochów, klepanie po ramieniu Donalda przez jakiegoś komisarza - pijaczka, uśmiech Merkel do Schetyny... tfuuuuu !

• a.k.traper

Oceniono 1 raz 1

Ale pier...nie, nikt nikogo nie rozbił, drużyny zagrały bardzo dobry mecz, wynik to potwierdza, walka do końca, dzięki punktowemu zestawieniu to Polska awansowała i to wszystko. Gramy dalej.

• stanislaw.sk

@kuku666
    jak hejtuje śpiewająco albo śpiewa hejtująco o tobie tercet egzotyczny: " kuku ruku ku..." idiota!!!

• agnrodis

Oceniono 17 razy -13

Gdyby mecz byl w Polsce, a wygraliby Wlosi, to zamiast braw, posypalyby sie na nich butelki.

• zsm-5

Oceniono 12 razy 6

Kompromitacja Włochów. W całym meczu. Ale przede wszystkim organizatorów MŚ.

• camille.calmy

Oceniono 21 razy -17

Polska rozbiła Italię. Polska - Włochy 2:3, ale to my jesteśmy zwycięzcami. No zawsze jeszcze moga wpasc do Watykanu po medaliki. Najlepiej te z JP2. Zwyciezca jest tylko jeden. Nawet ten ze srebrnym medalem jest przegranym.

• jarek.jam

Nadal trzymam kciuki !!
    do p Drzyzgi. Wydaje mi sie , ze Nowakowski ma najwiecej blokow i wyblokow,
    moze troche dac mu spokoj ?

• lech2011

Oceniono 17 razy 7

żeby tak nasi kibice osiągnęli poziom włoskich kibiców, przyjemie było patrzeć.
    (O naszych piłkarskich kibicach to nawet nie marzę, tam jest dno.)

• vito60

Oceniono 21 razy -15

Gofno prawda, porażka nie jest zwycięstwem. Nie można być mistrzem świata przegrywając jak do tej pory trzy mecze. To jest lipa i nie piszę tu o Polsce.

• Epi Genetic

Oceniono 15 razy 13

GRA TU LA CJE !!!
    FENOMENALNA PARTIA, RAZ DWA TRZY I ODPOCZYWAMY. O TO CHODZIŁO!

• vito60

Oceniono 25 razy -17

Zesrajcie się ze szczèscia, teoretyczni mistrzowie świata , po trzech przegranych meczach. Mistrzem jest ten który nie poniósł porażki. Wygrałem ze wszystkim, jestem mistrzem.

Wielki sukces. Brawa!
    Żal tylko tych Polaczków, którzy mimo świetnych wyników, dalej hejtują.

• yabadabadou

Obym się mylił: teraz będzie 0:3 z USA i 2:3 z Serbią i bez medalu :(

• superpolpol

Oceniono 26 razy 10

Mecz wygrała nie reprezentacja, a MATEUSZ! On sam! Tak będzie w książkach do historii!