Sport.pl

M¦ siatkówka. Polska - Serbia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV, stream online

W czwartek o 20:30 odbędzie się bardzo ważny mecz na siatkarskich M¦ 2018: Polska - Serbia. Gdzie i kiedy obejrzeć mecz?

M¦ siatkówka

Polska - Serbia. W czwartek (godz. 20.30) reprezentacja Polski po raz drugi spotka się z Serbi±. W drugiej fazie M¦ siatkarzy 2018 biało-czerwoni rozbili rywali 3:0. Zespoły zmierzyły się w minion± niedzielę. Serbowie mieli już pewny awans do czołowej szóstki, Polakom potrzebne było zwycięstwo (w innym przypadku przepustkę wywalczyliby Francuzi).

M¦ siatkówka 2018. Polska - Serbia. Sebastian Pawlik: Rywale się odgrażaj±?

Polska - Serbia. Transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Transmisja TV drugiego meczu Polska - Serbia na M¦ w siatkówce odbędzie się na następuj±cych kanałach: Polsat Sport, TVP 1 oraz TVP Sport. Pocz±tek meczu o 20:30.

Kibice będ± mogli obejrzeć spotkanie również w internecie. Darmowy stream na stronie sport.tvp.pl. Płatny stream dostępny na ipla.tv (cena wynosi pięć złotych).

Terminarz "polskiej" grupy:

czwartek, 20:30: Polska - Serbia

pi±tek, 21:15: Włochy - Polska

M¦ siatkówka. Polska w grupie z Włochami i Serbi±. "Wizerunek siatkówki? Ech... >>

Jeżeli podobał Ci się artykuł, to wypróbuj nasz nowy sportowy newsletter. Kliknij, się zapisać >>>

Więcej o:
Komentarze (1)
M¦ siatkówka. Polska - Serbia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV, stream online
Zaloguj się
  • marekqat91

    Oceniono 2 razy 2

    Robicie artykuł na podstawie telegazety i jeszcze podajecie niepełne informacje. Wszystkie mecze Polaków s± także puszczane w Super Polsacie(dostępny za darmo na naziemnej), i podobnie dzisiaj mecz z Serbami będzie tam transmitowany, także Ci którzy nie chc± płacić 5zł na Ipli nie s± uzależnieni od TVP.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX