M¦ siatkówka. Terminarz polskiej grupy. Kiedy zagraj± Polacy?

Reprezentacja Polski w poniedziałek poznała rywali i terminarz III fazy siatkarskich mistrzostw ¶wiata. Biało-czerwoni najpierw zmierz± się z Serbi±, a następnie z Włochami.

W III fazie siatkarskich M¦ Polacy zagraj± z gospodarzami turnieju, Włochami, a także z Serbami, z którymi mierzyli się już w II fazie. To wła¶nie zwycięstwo nad drużyn± Nikoli Grbicia dało naszej drużynie awans do kolejnego etapu imprezy.

Polacy swój pierwszy mecz rozegraj± w czwartek 27 wrze¶nia. O 20:30 zmierz± się z Serbi±. Z Włochami zagraj± natomiast dzień póĽniej, o godz. 21:15.

>> M¦ siatkówka. Polska poznała rywali [GRUPA J]

Grupa I:

1.Brazylia

2.USA

3.Rosja

Grupa J:

1.Włochy

2.Polska

3.Serbia

Mecze trzeciej rundy siatkarskich mistrzostw ¶wiata rozpoczn± się w ¶rodę o godzinie 18.00. Potrwaj± do pi±tku. W półfinale 1. miejsce z grupy I zagra z 2. miejscem z grupy J, a zespół z 1. pozycji grupy J z 2. teamem grupy I. Przegrani zmierz± się w meczach o 3. miejsce mundialu, natomiast wygrani zagraj± o złoto.

>> Polska w grupie z Włochami i Serbi±. "To losowanie nie wpłynie dobrze na wizerunek siatkówki"

Terminarz III fazy siatkarskich mistrzostw ¶wiata

26.09 (¶roda):

17:00 - Brazylia - Rosja

21:15 - Włochy - Serbia

27.09 (czwartek)

17:00 - USA - Rosja

20:30 - Polska - Serbia

28.09 (pi±tek)

17:00 - Brazylia - USA

21:15 - Włochy - Polska

Tylko je¶li zdobędziesz ponad połowę punktów, możesz uważać, że znasz Azję
1/22W Azji znajduje się najwyższy punkt Ziemi, czyli Mount Everest.
Zobacz także
Komentarze (39)
M¦ siatkówka. Terminarz polskiej grupy. Kiedy zagraj± Polacy?
Zaloguj się
 • tukantoko

  Oceniono 17 razy 15

  Oczywi¶cie włoscy kombinatorzy zrobili tak, żeby Polska i Serbia grały dzień po dniu, a sami będ± mieli jednodniow± przerwę i pełen przegl±d sytuacji przed ostatnim meczem. Rzygać się chce na stronę organizacyjn± tych mistrzostw i siatkówki w ogóle. Bo tak poza tym to piękna gra:-)

 • gunston

  Oceniono 4 razy 4

  W żadnej innej z dyscyplin zespołowych nie ma tak pokręconych regulaminów M¦ jakie ma siatkówka. Co impreza to inny regulamin. Moim zdaniem FIVB sama pod sob± dołki kopie a takie wykrętasy kompletnie nie służ± popularyzacji siatkówki na ¶wiecie.

 • Jaqub K.

  Oceniono 4 razy 4

  Moim zdaniem kluczowy bedzie mecz Polska-Serbia. Wlosi maja asa w rekawie (sedzia) i raczej ani Polacy ani Serbowie ich nie pokonaja. Wygramy w czwartek - awansujemy dalej

 • michal_mc81

  Oceniono 4 razy 4

  Włochy kombinuj± ale przy okazji nam też pasuje takie ustawienie, mecz z Włochami to można będzie w pi±tek ustawiać bo Serbia tak jak Francja będzie "czekała".

 • el.commendante

  Oceniono 1 raz 1

  Cwaniaczki z tych Włochów, mecz z Polsk± ustawili sobie na koniec, by unikn±ć znów "cudu nad siatk±". Załóżmy że Serbia pokonuje Włochów 3:0 po zaciętym meczu z przewagami, potem Włochy gładko wygrywaj± z Polsk±, ale jak to często bywa trac± jednego seta 3:1, w ostatnim meczu Bracia Serbowie wygrywaj± pierwszego seta potrzebnego im do zwycięstwa w grupie i znów oddaj± nam 3 sety, 3:1 dla Polski.
  Możliwy scenariusz i pewnie Włosi się go bali, dlatego mecz z Polsk± ustawili sobie na końcu.

 • piranha11

  Oceniono 1 raz 1

  I tu machlojki!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje