Sport.pl

M¦ Siatkówka 2018. Nie wszyscy polscy zawodnicy trenowali przed meczem z Serbi±

Tylko dziewięciu polskich zawodników uczestniczyło w porannym rozruchu przed ostatnim dla biało-czerwonych spotkaniem w grupie H z Serbi±. "Mecz o życie" zagraj± w niedzielę o 19.40.

Bartosz Kwolek, Aleksander ¦liwka, Piotr Nowakowski, Damian Wojtaszek, Fabian Drzyzga, Dawid Konarski, Michał Kubiak, Grzegorz Łomacz oraz Bartosz Kurek – tych dziewięciu zawodników brało udział w porannym treningu przed meczem z Serbi±. Na zajęciach zabrakło Jakuba Kochanowskiego, Mateusza Bieńka, Damiana Schulza, Artura Szalpuka, Pawła Zatorskiego. Nie pojawił się również trener Vital Heynen. Ćwiczenia prowadzili jego asystenci – Michał Mieszko Gogol oraz Sebastian Pawlik.

- Taka liczba zawodników uczestnicz±cych w treningu wynika z indywidualnych decyzji graczy. Na koniec video padło pytanie, kto chce i¶ć na zajęcia. Przyszli ci, którzy się na to zdecydowali – mówi nam dyrektor kadry, Mariusz Szyszko.

Dla biało-czerwonych niedzielne spotkanie z Serbi±, która ma już zapewniony awans do trzeciej rundy mundialu, jest meczem „o życie”. Je¶li biało-czerwoni wygraj±, wtedy również zagraj± w Final Six imprezy.

Więcej o:
Komentarze (6)
M¦ Siatkówka 2018. Nie wszyscy polscy zawodnicy trenowali przed meczem z Serbi±
Zaloguj się
 • kalowiec

  Oceniono 2 razy 2

  Reszta ma kacu? Moralnym czy alkoholowym?

 • pipimorgan

  0

  Ludziska, pocekajta. W siatkówce jeszcze Polska ma asa w zanadzu - obatela europosła i prezesa piłki siatkowej w jednej osobie Ryszarda Czarneckiego i z tego trza się radować.

 • marszalek1980

  0

  przy takiej postawie jak w poprzednich 2 meczach szans nie maj± żadnych. Więc się chłopaki nie przemęczaj±

 • piotrm74

  Oceniono 4 razy 0

  Nie wszyscy polscy zawodnicy trenowali przed meczem z Serbi±
  Dlaczego? Bo się pakowali.... nie na siłowni tylko do plecaków...

 • boliver

  Oceniono 4 razy -4

  Czy palant juz jest w drodze powrotnej,,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX