Mistrzostwa świata w siatkówce. Portoryko - Polska. Następny mecz Polaków. Kiedy i gdzie obejrzeć?

W środę Polacy udanie rozpoczęli mistrzostwa świata w Bułgarii i we Włoszech. Wygraliśmy 3:1 z Kubą, a już w piątek zmierzymy się z Portoryko. Gdzie i kiedy obejrzeć ten mecz?

Vital Heynen cmokał zachwycony, gdy jego siatkarze bawili się, pewnie punktując rywala w swoim pierwszym meczu bułgarsko-włoskich mistrzostw świata. Ale gdy stracili koncentrację, Belg ryczał ze złości, a i to nie pomogło. Dobrze, że ceną była utrata tylko seta. W środę w Warnie Polska wygrała z Kubą 3:1 (25:18, 25:19, 21:25, 25:14). W czwartek nasz zespół zagra z Portoryko. Relacja na żywo w Sport.pl o godz. 16. Przypomnijmy, że Portoryko w środę uległo Iranowi 0:3. Drużyna z Karaibów to teoretycznie najłatwiejszy rywal podopiecznych Vitala Heynena w fazie grupowej siatkarskiego mundialu

Portoryko - Polska. Gdzie obejrzeć? Transmisja

Kibice będą mogli oglądać mecz na kanale Polsat Sport (oraz na Super Polsat), już od 15:20 rozpocznie się studio. Transmisję ze spotkania przeprowadzi także TVP Sport.

MŚ siatkarzy 2018. Kuba - Polska 1:3. Cztery rzeczy po czterech setach: Mistrzowie się pobawili, ale szkoda, że za długo. Trener przygotował kolejną niespodziankę