MŚ Siatkówka 2018. Polska na 3. miejscu w grupie przed drugim meczem na mistrzostwach [SYTUACJA W GRUPIE]

Reprezentacja Polski wygrała swój pierwszy mecz na siatkarskich mistrzostwach świata. Biało-czerwoni pokonali Kubę 3:1, dzięki czemu znajdują się na 3. miejscu w grupie D. We wtorek drużyna Vitala Heynena zmierzy się z Portoryko, które swoje pierwsze spotkanie przegrało z Iranem (0:3).

Polska pokonała Kubę w pierwszym meczu mundialu 3:1 i zgarnęła bardzo ważne trzy punkty. Przez większość spotkania biało-czerwoni byli zdecydowanie lepsi od rywali, kontrolę nad przebiegiem spotkania tracąc tylko w trzecim secie. Po nim zawodnicy Vitala Heynena wrócili do dyspozycji z początku starcia i przypieczętowali zwycięstwo.

Swoje mecze wygrała także Bułgaria, która pokonała Finlandię (3:0), a także Iran, który wygrał z wtorkowym rywalem Polski - Portoryko (3:0).

>> O co gra Polska?

>> Zimny prysznic w meczu z kadrą z Gorącej Wyspy? Polacy nie bez kłopotów pokonali Kubę

>> Cztery rzeczy po czterech setach: Mistrzowie się pobawili, ale szkoda, że za długo. Trener przygotował kolejną niespodziankę