Mistrzostwa świata siatkarzy 2018. Polska wygrywa na otwarcie mundialu. Bułgaria i Iran również [SYTUACJA W GRUPIE]

Polska w pierwszym meczu na mistrzostwach świata Polacy nie bez kłopotów pokonali Kubańczyków 3:1 (25:18, 25:19, 21:25, 25:14). W naszej grupie D zakończyły się także inne mecze. Zwycięstwa odnieśli faworyci.

Polska pokonała Kubę w pierwszym meczu mundialu 3:1 i zgarnęła bardzo ważne trzy punkty. Polacy przed dużą część meczu demolowali rywali, ale trzeba przyznać, ze trzeci set i początek czwartego był bardzo słaby w naszym wykonaniu. Potem jednak Heynen wziął czas, a biało-czerwoni się obudzili i po prostu rozbili Kubańczyków

W "polskiej" grupie D swoje mecze wygrała także Bułgaria i Iran, które pewnie pokonały odpowiedniego Finlandię oraz Portoryko po 3:0.

6. Portoryko 0 pkt., 0:3

W czwartek o godzinie 16 zagramy z Portoryko. Liczymy, że w tym meczu również odniesiemy pewne zwycięstwo.

O godzinie 19.40 czeka nas także hitowe starcie w "polskiej" grupie, bo  Iran  zagra z Bułgarią. To spotkanie może być bardzo ważne w kontekście późniejszego układu tabeli.

O co grają siatkarze?

Mistrzostwa świata 2018. Kuba-Polska. Zimny prysznic w meczu z kadrą z Gorącej Wyspy? Polacy nie bez kłopotów pokonali Kubę

MŚ siatkarzy 2018. Kuba - Polska 1:3. Cztery rzeczy po czterech setach: Mistrzowie się pobawili, ale szkoda, że za długo. Trener przygotował kolejną niespodziankę