Sport.pl

ME w siatkówce 2015. Polacy zdruzgotani po porażce [ZDJĘCIA]

1/8
>
MK
Zdjęcie numer 0 w galerii - ME w siatkówce 2015. Polacy zdruzgotani po porażce [ZDJĘCIA]

FOT. KUBA ATYS

>
Reprezentacja Polski niespodziewanie przegrała w środę po tie-breaku ćwierćfinał ME w siatkówce ze Słowenią i odpadła z turnieju. Tak wyglądali po meczu smutni Polacy.

Na zdj. Karol Kłos i Michał Kubiak
 • Zdjęcie numer 1 w galerii ME w siatkówce 2015. Polacy zdruzgotani po porażce [ZDJĘCIA]
 • Zdjęcie numer 2 w galerii ME w siatkówce 2015. Polacy zdruzgotani po porażce [ZDJĘCIA]
 • Zdjęcie numer 3 w galerii ME w siatkówce 2015. Polacy zdruzgotani po porażce [ZDJĘCIA]
 • Zdjęcie numer 4 w galerii ME w siatkówce 2015. Polacy zdruzgotani po porażce [ZDJĘCIA]
 • Zdjęcie numer 5 w galerii ME w siatkówce 2015. Polacy zdruzgotani po porażce [ZDJĘCIA]
 • Zdjęcie numer 6 w galerii ME w siatkówce 2015. Polacy zdruzgotani po porażce [ZDJĘCIA]
 • Zdjęcie numer 7 w galerii ME w siatkówce 2015. Polacy zdruzgotani po porażce [ZDJĘCIA]
 • Zdjęcie numer 8 w galerii ME w siatkówce 2015. Polacy zdruzgotani po porażce [ZDJĘCIA]
Komentarze (43)
Zaloguj się
 • surivv

  Oceniono 3 razy 1

  Czy zauważyliście, że Kubiak i Mika wykonali wiecej kiwek niż wszystkie pozostałe ekipy na ME razem, a o czym to świadczy? Ano o słabym rozegraniu i ich słabości.

 • amuzc

  0

  Przegrana to wina mentalności i braku pierwszej klasy w samolocie.

 • amuzc

  0

  Zawiniła mentalność oraz brak pierwszej klasy w samolocie.

 • Ada Par

  0

  Zaważyły dwie rzeczy:
  Pechowy turniej w Japonii, który naszym pojechał po psychice i zejście z formy, bo ile można grać pierwszą szóstką. To już wina trenerów - Gdzie zmiennicy?
  Konarskiego wywaliłbym z kadry, bo jeszcze za cienki w uszach. Nic nie wnosi w ataku.
  Kurek zajechany i Kubiak tez już robił bokami. Podobnie Bieniek. Dlaczego wcześniej nie powołano Jarosza, który był w formie na LŚ? Dlaczego tak rzadko wchodził Możdżonek? Czemu tak mało grali inni zmiennicy? Antiga musi chyba zmienić koncepcję drużyny, bo ta do której się tak przyssał w tym roku jest bez sensu. Mistrzostwa świata nie wygralibyśmy bez wartościowych zmienników.

 • pawelekok

  Oceniono 2 razy 0

  Po czymś takim to ja bym po prostu wyszedł ze wstydu, a w żadnym wypadku nie obnosiłbym publicznie swojej rozpaczy za to, że okazałem się wyjątkowym nieudacznikiem. W dupie mam tą rozpacz złamasów.

 • 0

  Wydaje mi się, że wyobrażenia samych siatkarzy o własnych możliwościach w tym turnieju nie odpowiadały faktycznej ich formie; nie zawiodły tylko jednostki, wszyscy grali gorzej. Nie jest moim zamiarem zarzucać coś ekipie trenerskiej, ponieważ nie znam procesu przygotowań, ale wydaje mi się, że forma była na pucharze świata, teraz jej brak; odnoszę też wrażenie, że sami siatkarze byli zbyt pewni siebie; owszem jesteście mistrzami świata, ale od mistrza wymaga się więcej, przede wszystkim pełnej koncentracji i klasy; wydaje mi się, że lekceważąco podeszliście do rywali; jak to powiedział Możdżonek - gra zaczyna się od walki o półfinał; no to długo nie pograliście.... Trochę więcej pokory Panowie i samokrytycyzmu; nie spodobał mi się komentarz Michała Kubiaka ( choć b. go cenię jako zawodnika ) o wieszaniu na nich psów... nie zawsze najlepszą obroną jest atak; czasami lepiej przyznać się do własnych błędów; nie podoba mi się również to, ze od czasu wejścia do reprezentacji Fabiana Drzyzgi, jego ojciec dalej komentuje mecze z jego udziałem; brakuje mi wówczas obiektywnych ocen i wniosków pozostałych komentatorów; Drzyzga podaje za niskie piłki; nie kreuje gry. Bartek Kurek gra siłowo, nie z głową; Do tego ten jego irytujący uśmiech i komentarze po nieudanej akcji ( jego ), wreszcie brak szacunku do trenera ( Stefan mówi coś do niego, a Kurek go nie słucha, zajmuje się czym innym ). Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.... Może dojrzeją do bycia MISTRZAMI ŚWIATA, czego IM i wszystkim kibicom z całego serca życzę!!!!!!

 • eftom

  0

  kawozuka- masz rację - a wy debile zamknijcie się

 • gawor4

  Oceniono 6 razy 0

  jedyne wyjście z tej czarnej dooopy to Leon i powrót Gumy.
  Wystarczy popatrzeć jak grają Włosi.

 • dumlat

  Oceniono 2 razy 0

  Upadek reprezentacji siatkarskiej Polski zaczął się od momentu zgody powrót Kurka do zespołu. Antiga się ugiął pod naciskami i teraz za to płaci. a to dopiero początek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX