Sport.pl

- Wyniki / Terminarz

Tydzień, 08-14.02 Przełącz na widok dnia

Brak wydarzeń w wybranym czasie

  • ME siatkarzy, grupa A

    lp. Drużyna Pkt. Zw. Por. Sety
    1 Bułgaria 7 3 0 9:4
    2 Holandia 6 2 1 8:6
    3 Niemcy 4 1 2 5:6
    4 Czechy 1 0 3 3:9

    • Awans do 1/4 finału
    • Awans do barażu
  • ME siatkarzy, grupa B

    lp. Drużyna Pkt. Zw. Por. Sety
    1 Francja 8 3 0 9:3
    2 Włochy 7 2 1 8:3
    3 Estonia 3 1 2 4:6
    4 Chorwacja 0 0 3 0:9

    • Awans do 1/4 finału
    • Awans do barażu
  • ME siatkarzy, grupa C

    lp. Drużyna Pkt. Zw. Por. Sety
    1 Polska 9 3 0 9:1
    2 Belgia 6 2 1 6:4
    3 Słowenia 3 1 2 5:6
    4 Białoruś 0 0 3 0:9

    • Awans do barażu
    • Awans do 1/4 finału
  • ME siatkarzy, grupa D

    lp. Drużyna Pkt. Zw. Por. Sety
    1 Rosja 9 3 0 9:1
    2 Serbia 5 2 1 7:5
    3 Finlandia 3 1 2 3:6
    4 Słowacja 1 0 3 2:9

    • Awans do 1/4 finału
    • Awans do barażu
  • Puchar Świata 2015

    lp. Drużyna M Pkt. Sety Zw. Por.
    1 USA 11 30 31:6 10 1
    2 Włochy 11 29 30:8 10 1
    3 Polska 11 29 31:11 10 1
    4 Rosja 11 23 25:12 8 3
    5 Argentyna 11 21 26:16 7 4
    6 Japonia 11 16 21:21 5 6
    7 Kanada 11 13 18:22 5 6
    8 Iran 11 12 16:24 4 7
    9 Australia 11 12 15:24 4 7
    10 Egipt 11 8 13:27 2 8
    11 Wenezuela 11 3 8:32 1 10
    12 Tunezja 11 2 5:33 0 11

  • PlusLiga 2015/16

    lp. Drużyna Pkt Sety Zw. Por.
    1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 41 44:8 14 1
    2 PGE Skra Bełchatów 35 40:17 12 3
    3 Asseco Resovia Rzeszów 33 39:21 10 5
    4 LOTOS Trefl Gdańsk 29 35:23 11 3
    5 Jastrzębski Węgiel 28 35:25 10 5
    6 Cuprum Lubin 28 37:29 9 7
    7 Cerrad Czarni Radom 27 33:25 9 6
    8 Indykpol AZS Olsztyn 24 31:31 8 8
    9 Łuczniczka Bydgoszcz 18 21:32 6 9
    10 AZS Politechnika Warszawska 14 21:36 5 10
    11 Effector Kielce 12 21:39 3 12
    12 AZS Częstochowa 11 17:38 4 11
    13 BBTS Bielsko-Biała 10 18:38 3 11
    14 MKS Będzin 5 12:42 1 14

    • Awans do play off
  • OrlenLiga 2015/16

    lp. Drużyna Pkt. Sety Zw. Por.
    1 Chemik Police 48 50:10 16 1
    2 PGE Atom Trefl Sopot 41 46:18 14 3
    3 Impel Wrocław 37 43:23 14 3
    4 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 37 43:24 12 5
    5 Budowlani Łódź 31 38:23 10 6
    6 PTPS Piła 27 33:33 9 8
    7 Polski Cukier Muszynianka 27 31:32 9 8
    8 BKS Aluprof Bielsko-Biała 24 31:33 7 10
    9 SK bank Legionovia Legionowo 11 16:43 3 14
    10 KS Pałac Bydgoszcz 7 18:44 3 13
    11 KSZO Ostrowiec 6 12:45 1 15
    12 Developres SkyRes Rzeszów 4 13:46 2 14

    • Awans do play off