Sport.pl

Siatkówka - Wyniki / Terminarz

Tydzień, 08-14.02 Przełącz na widok dnia
  • ME siatkarzy, grupa A

    lp. Drużyna Pkt. Zw. Por. Sety
    1 Bułgaria 7 3 0 9:4
    2 Holandia 6 2 1 8:6
    3 Niemcy 4 1 2 5:6
    4 Czechy 1 0 3 3:9

    • Awans do 1/4 finału
    • Awans do barażu
  • ME siatkarzy, grupa B

    lp. Drużyna Pkt. Zw. Por. Sety
    1 Francja 8 3 0 9:3
    2 Włochy 7 2 1 8:3
    3 Estonia 3 1 2 4:6
    4 Chorwacja 0 0 3 0:9

    • Awans do 1/4 finału
    • Awans do barażu
  • ME siatkarzy, grupa C

    lp. Drużyna Pkt. Zw. Por. Sety
    1 Polska 9 3 0 9:1
    2 Belgia 6 2 1 6:4
    3 Słowenia 3 1 2 5:6
    4 Białoruś 0 0 3 0:9

    • Awans do barażu
    • Awans do 1/4 finału
  • ME siatkarzy, grupa D

    lp. Drużyna Pkt. Zw. Por. Sety
    1 Rosja 9 3 0 9:1
    2 Serbia 5 2 1 7:5
    3 Finlandia 3 1 2 3:6
    4 Słowacja 1 0 3 2:9

    • Awans do 1/4 finału
    • Awans do barażu
  • Puchar Świata 2015

    lp. Drużyna M Pkt. Sety Zw. Por.
    1 USA 11 30 31:6 10 1
    2 Włochy 11 29 30:8 10 1
    3 Polska 11 29 31:11 10 1
    4 Rosja 11 23 25:12 8 3
    5 Argentyna 11 21 26:16 7 4
    6 Japonia 11 16 21:21 5 6
    7 Kanada 11 13 18:22 5 6
    8 Iran 11 12 16:24 4 7
    9 Australia 11 12 15:24 4 7
    10 Egipt 11 8 13:27 2 8
    11 Wenezuela 11 3 8:32 1 10
    12 Tunezja 11 2 5:33 0 11

  • PlusLiga 2015/16

    lp. Drużyna Pkt Sety Zw. Por.
    1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 47 50:8 16 1
    2 PGE Skra Bełchatów 37 43:22 13 4
    3 Asseco Resovia Rzeszów 37 44:24 11 6
    4 LOTOS Trefl Gdańsk 35 41:24 13 3
    5 Cuprum Lubin 30 40:31 10 7
    6 Cerrad Czarni Radom 30 37:29 10 7
    7 Jastrzębski Węgiel 29 37:31 10 7
    8 Indykpol AZS Olsztyn 25 33:34 8 9
    9 Łuczniczka Bydgoszcz 23 27:35 8 9
    10 AZS Politechnika Warszawska 19 27:39 7 10
    11 Effector Kielce 13 23:45 3 14
    12 BBTS Bielsko-Biała 12 22:43 4 12
    13 AZS Częstochowa 11 19:44 4 13
    14 MKS Będzin 6 14:48 1 16

    • Awans do play off
  • OrlenLiga 2015/16

    lp. Drużyna Pkt. Sety Zw. Por.
    1 Chemik Police 48 50:10 16 1
    2 PGE Atom Trefl Sopot 41 46:18 14 3
    3 Impel Wrocław 40 46:23 15 3
    4 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 37 43:24 12 5
    5 Budowlani Łódź 33 41:25 11 6
    6 PTPS Piła 30 36:33 10 8
    7 Polski Cukier Muszynianka 27 31:32 9 8
    8 BKS Aluprof Bielsko-Biała 24 31:36 7 11
    9 SK bank Legionovia Legionowo 11 16:43 3 14
    10 KSZO Ostrowiec 9 15:49 2 16
    11 Developres SkyRes Rzeszów 8 18:49 3 15
    12 KS Pałac Bydgoszcz 7 19:50 3 15

    • Awans do play off