Komentarze
Terminarz
Od?wie?
34
17:25 Bełchatowianie rozpaczliwie próbowali bornić piłkę meczową. Podbijali ataki Dynama dwa razy. Za trzecim razem Bartoszowi Kurkowi się nie udało.

15:23 Skra jeszcze się broni. Ale nawet trener chyba zdaje sobie sprawę, ze mecz jest przegrany.

13:19 Rosjanie zdobywają punkty nawet gdy rozgrywający zawali wystawę. Przed momentem koniuszkami palców atakujący przebił piłkę za siatkę.

12:16 Co odrobili to stracili. Bardzo czytelna akcja Skry i blok Dynama nie do przejścia.

11:12 Rosjanie świetnie bronią, podbijają ataki bełchatowian. Ale tym razem Połtawski się pomylił. Niewielka przewaga Dynama cały czas się utrzymuje.

7:8 Michał Winiarski kończy łądne rozegranie atakiem z lewego skrzydła. A Skra cały czas walczy. Odrobiła stratę.

2:5 Połtawski atakuje atomowo, a Rosjanie równiez w czwartym secie grają jak natchnieni. Co prawda przed momentem Dante został zablokowany, ale Skra jeszcze się nie obudziła.

IV set

21:25 Niestety na dobrą grę było za późno. Skra przegywa i Dynamo w kolejnym secie będzie grało o zwycięstwo w meczu.

21:24 Polacy obronili dwie piłki setowe. Przed chwilą Falasca świetnie kiwał w miejsce, w który nikogo nie było. Czas dla Dynama.

18:22 Gospodarze mają też w tym meczu pecha w spornych sytuacjach przy siatce. Przed momentem piłka spadła po bełchatowskiej stronie boiska, choć gdy była w powietrzy nie było to pewne.

16:19 Daniel Pliński psuje zagrywkę.

13:16 Nawet po serwisie Mariusza Wlazłego. Rosjanie nie mieli problemu z przyjęciem zagrywki. Polacy co prawda wybronili atak, ale wobec kiwki tuż przy siatce byli bezradni.

9:12 Stephan Antiga atakiem zdobył punkt. Ale problemem jest to, że bełchatowianie w ogóle nie sprawiają kłopotów rywalom. Mają bardzo słabą zagrywkę i Dynamo utrzymuje dystans.

4:8 Rosjanie, którzy w pierwszym secie grali bardzo wolno, teraz rozgrywają piłkę szybciej niz bełchatowianie. Skra nie może sobie z tym poradzić. A jeszcze niedawno wydawało się, że Dynamo jest bez szans.

III set

19:25 Bartosz Kurek przekroczył linię trzeciego metra przy ataku i skra przegrywa drugiego seta.

19:23 Marcin Możdżonek punktuje z przesuniętej krótkiej. Ale szanse Skry są mizerne.

14:20 Semen Połtawski przerzucając piłkę nad siatką uderzył w nią. Rosjanie protestują ale sędziowie słusznie przyznają punkt Skrze. Ale od zwycięstwa w tym secie są bardzo daleko.

10:16 Na drugiej przerwie technicznej prowadzi Dynamo. I powiększa przewagę.

5:9 Rosjanie grają pasywnym blokiem i bardzo agresywnie atakują. To nie jest ta sama drużyna co w pierwszym secie. Teraz polski zespół ma problem, a Semen Połtawski jest trudny do zatrzymania.

2:4 Kłopoty Skry na początku drugiego seta. Dynamo świetnie gra blokiem.

II set

25:23 Mariusz Wlazły kończy seta. Sklra prowadzi 1:0, ale było nerwowo. Przed ostatnią akcją trener Nawrocki wziął czas, bo gospodarze stracili dwa punkty z rzędu.

23:20 Dante stał w polu zagrywki, ale przestrzelił. To dobra wiadomość dla Polaków, bo poprzednim razem sprawił dużo kłopotów Skrze.

21:18 Gospodarze opanowali sytuację. Chcą mecz rozstrzygnąć szybko i być gotowymi na Trentino. A Skra jest też faworytem trenera reprezentacji Polski.

18:16 Daniel Pliński dał Skrze bardzo ważny punkt, bo Rosjanie już się zbliżyli. Pkliński wyczekał nad siatką i już opadając zablokował kiwkę.

16:12 Skra utrzymuje dystans. Na drugą przerwę techniczną schodzi z prowadzeniem i nie wygląda na to, by je straciła.

12:8 Semen Połtawski nie dał szans na obronę atakiem ze skrzydła. Zrewanżował się Mariuszowi Wlazłemu, za atak sprzed kilku chwil.

8:5 Trzy punkty z rzędu stracili bełchatowianie po mocnych atakach Dantego. Polacy mieli problemy z przyjęciem i z tego brały się nieskuteczne ataki.

6:2 Bełchatowianie zagrywką ostrzeliwują przyjmującego Dynama Marinina. Przed momentem Pliński wbił piłkę w boisko po niedokładnym przyjęciu Rosjan. Skra kontroluje przebieg meczu.

3:1 Mariusz Wlazły punktuje skutecznym atakiem obok bloku. Na początku meczu Skra przeważa.

14:43 Dynamo poniosło sromotną porażkę w rozgrywkach ligi rosyjskiej. W półfinałach przegrało trzykrotnie po 0:3 z Zenitem Sankt Petersburg.

16:41 Kto wygra? "Serce mówi, że Bełchatów. Rozum w zasadzie mówi to samo, bo ze wszystkich czterech zespołów najlepiej zaprezentował się w półfinałach ligowych" twierdzi Sebastian Świderski.