Siatkówka. Polska - Belgia. Ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata wygrany [ZAPIS RELACJI]

3 : 1

• środa, 05 września 2018
  • Polscy siatkarze wygrali ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata. W Szczecinie pokonali Belgów 3:1, dominując absolutnie w dwóch ostatnich setach. Biało-czerwoni pokazali momentami bezbłędną grę, dobrze pracowali w obronie, w ataku też było dobrze. Przyzwoicie też spisał się Bartosz Kurek.

• 25:18 - set i mecz dla Polaków.

• 23:16 Świetne wrażenie robią Polacy w ostatnim sprawdzianie przed MŚ.

• 20:14 Nowakowski to dziś solidna firma.

• 19:13 Belgowie w siatkę, Polacy odskakują.

• 17:13 Świetny blok Polaków.

• 16:13 Trzy punkty przewagi Polaków na drugiej przerwie technicznej w czwartym secie.

• 14:11 Skuteczny atak Kubiaka i prowadzenie wraca do normy. Anastasi prosi o czas.

• 11:10 Polacy nie kończą czwartego ataku, Belgowie wracają do gry.

• 11:7 Polacy zbudowali przewagę i kontrolują przebieg wydarzeń w czwartym secie.

• 8:5 Trzypunktowe prowadzenie Polaków na pierwszej przerwie technicznej w trzecim secie.

• 5:3 Świetny blok Polaków, brak asekuracji po belgijskiej stronie i jest kolejny punkt.

• 3:2 Skuteczny atak Bartosza Kurka.

• Gramy czwartego seta!

• 25:14 - efektowne zwycięstwo Polaków w tym secie. W meczu biało-czerwoni prowadzą 2:1

• 24:14 Nic Belgom nie wychodzi. Ale to nie nasz problem

• 21:14 Polacy pilnują przewagi, Belgowie pomagają zagrywając w siatkę.

• 19:12 Techniczny atak Kubiaka. I skuteczny.

• 18:12 Śliwka w miejsce Szalpuka. Ciekawa zmiana Heynena.

• 17:11 Belgowie grali nieco lepiej po przerwie technicznej, ale Szalpuk jest niezawodny.