Komentarze
Terminarz
Od?wie?
50
27:25 Udanym blokiem kończy się 2.mecz finałowy. Zwycięstwo Skry 3:1. W rywalizacji do 3.zwycięstw jest 1:1.

24:24 Będzie gra na przewagi.

23:23 Błąd Winiarskiego w zagrywce.

20:21 Błędy Falasci powodują, że goście mogą wygrać tego seta.

20:19 Punkt za punkt. Może być interesująca końcówka seta.

17:16 Lepsza gra w bloku i ataku gości. Novotny wciąż gra dobrze .

16:13 Po ataku Wlazłego 2.przerwa techniczna .

14:12 Sędzia często zmienia decyzje. Nie jest dziś najlepszym aktorem tego widowiska.

13:10/b> Bartek Kurek dziś nie do zatrzymania jest.

10:8 Sędzia popełnił już dziś kilka błędów w ocenie akcji, ale teraz wątpliwości nie było. Kurek atakuje w boisko.

8:7 Atak Wlazłego na przerwę techniczną.

7:7 Novotny znów dobrze atakuje lewą ręką.

IV set 4:4 Seria błędów serwisowych.

25:18 To, że będzie 4.set było pewne. Ale czy ostatni? Skra wygląda dziś zdecydowanie lepiej niż wczoraj.

22:18 Wreszcie Azenha zaprezentował się z dobrej strony. Najpierw kiwka, następnie dobry atak.

20:14 Blok Możdżonka. Skar lepsza w tym secie.

18:13 Złapany blokiem Azenha i o czas prosi trener gości.

16:12 Trener Santilli wpuścił Brazylijczyka Pedro Azenhe, który zaatakował w aut i jest 2.przerwa techniczna w 3.secie.

11:10 Skutecznie zaczyna znów działać blok gości.

7:8 Atak dziś lepiej grającego Novotny'ego i na 1.przerwie technicznej goście prowadzą.

4:6 Nieudany atak Kurka .

III set 2:2 Początek 3.seta punkt za punkt.

19:25 Koniec 2.seta. Goście nie złożyli broni i wyrównali stan meczu. Ciągle mają ochotę wyrwać zwycięstwo Skrze i objąć prowadzenie w finałowej serii 2:0. Na razie jest po 1 w setach i czyżby powtórka z wczoraj i tie-break?

18:23 Skutecznie Yudin atakuje. Jastrzębski o krok od wygrania 2.seta.

16:22 Wlazły złapany na bloku, a potem jeszcze Winiarski i powiększa się przewaga gości.

16:18 Bąkiewicz, który się pojawił na parkiecie blokuje Yudina.

14:16 Po ataku Novotny'ego nad blokiem Jastrzębski prowadzi na 2.przerwie technicznej.

14:14 Kapitalny serwis Kurka nie do obrony- 119 km/h.

12:14 Bardzo długa akcja, pełna efektownych obron , jednak Pliński kończy atakiem w aut.

9:12 Czas dla gospodarzy po asie serwisowym Novotny'ego.

7:8 Po nieudanym przyjęciu zagrywki Nowika przez Gacka goście na 1.przerwie technicznej prowadzą.

6:6 Podobnie jak we wczorajszym meczu stawka paraliżuje poczynania obu zespołów. Mało długich akcji, a dużo błędów nawet przy zagrywce.

4:4 Atak Kurka i jest remis.

II set 2:3 Po ataku w aut Wlazłego goście minimalnie prowadzą.

25:22 Po ataku Kurka i pomyłce Hardy'ego set dla Skry. 1:0.

23:21 Skra wyszła na prowadzenie po ataku Kurka, którego nie powinna już oddać do końca seta.

20:20 Kolejne nieudane zagrywki. Wkradają się nerwy w końcówce tego seta.

18:18 Seria błędów serwisowych z obu stron.

17:16 Kontrowersje po ataku Plińskiego, który jak się okazało trafił w boisko, ale sędzia wskazał inaczej.

16:12 Na 2.przerwę techniczną schodzą zawodnicy po ataku na czystej siatce Wlazłego.

13:9 Seria pomyłek w ataku graczy Jastrzębskiego.

10:8 Dwa razy z rzędu kończy z krótkiej Pliński.

7:6 Czas dobrze zrobił gościom. Blok najpierw Nowika, a następnie Abramova, a potem jeszcze atak Yudina i czas dla trenera Skry.

6:2 Przy stanie 6:2 po bloku Plińskiego na Abramovie trener gości wziął czas na żądanie.

4:2 Winiarski atakuje skutecznie ponad blokeim.

2:0 Świetny początek Skry, a właściwie Możdżonka, który po świetnym bloku zanotował skuteczny atak.

18:15 Awaria oświetlenia się przedłużyła, ale już jest wszystko w porządku i za chwilę mecz się rozpocznie.

18:02 Z powodu awarii oświetlenia w hali Skry mecz opóźni się o kilka minut.

17:50 Za 10 min. rozpocznie się 2.finałowy mecz Skra - Jastrzębski. Zapraszamy na relację na żwyo w Sport.pl.