Słaby mecz i porażka Polaków z Rosjanami w Siatkarskiej Lidze Narodów [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

3 : 1
Terminarz

• piątek, 14 czerwca 2019
  • IV SET

19:25 KONIEC. Rosjanie wygrywają 3:1, nie dając szans Polakom w ostatnim secie. Biało-czerwoni byli bezradni.

• IV SET

17:24 Fatalna zagrywka Polaków, daleko w aut. Pierwsza piłka meczowa dla Rosjan.

• IV SET

16:23 Konarski zatrzymany przez potrójny blok. Dwa punkty dzielą Rosjan od wygrania meczu.

• IV SET

21:15 Bardzo dobra akcja Kłosa. Sześć punktów straty do Rosjan.

• IV SET

12:19 Rosjanie demolują w tej chwili Polaków. Mają już siedem punktów przewagi. Wynika to jednak nie tylko z ich świetnej gry, ale także z ogromnej liczby błędów biało-czerwonych, których w całym meczu zebrało się już ponad 20.

• IV SET

11:16 Coraz gorzej wyglądają ataki Polaków. Są zbyt lekkie, przez co Rosjanie bez problemu je odbierają, przeprowadzając po chwili kontrataki. Mimo trzech obron Popiwczaka z rzędu, biało-czerwoni nie zdołali wygrać akcji. Na drugą przerwę techniczną zejdą więc z pięcioma punktami straty.

• IV SET

11:13 Bardzo dobra kiwka Konarskiego! Sprytny atak z pełną kontrolą.

• IV SET

9:5 Kolejny punkt Podlesnycha. Bardzo dobra zmiana tego zawodnika.

• IV SET

4:8 Bardzo niedokładne zagranie Konarskiego, które Rosjanie bezlitośnie wykorzystują. Druga przerwa techniczna rozpoczyna się z ich wysokim prowadzeniem.

• IV SET

1:4 Rosjanie bardzo szybko powiększają prowadzenie. Vital Heynen prosi o czas.

• IV SET

0:1 Rozpoczynamy czwartego seta, ale niestety od prowadzenia rozpoczynają go Rosjanie.

• III SET

22:25 Niestety, Polacy nie bronią kolejnego ataku i przegrywają drugiego seta.

• III SET

22:20 Kolejna przegrana akcja Polaków. Rosjanie cały czas utrzymują dwa punkty przewagi.

• III SET

19:17 Blok autowy Polaków. Dwa punkty przewagi Rosjan, którzy coraz częściej przełamują ręce polskich blokujących.

• III SET

16:14 Potężny atak skierowany na ręce Popiwczaka. Reprezentant Polski nie zdołał przyjąć piłki, przez co Rosjanie na drugą przerwę techniczną schodzą z dwupunktowym prowadzeniem.

• III SET

12:11 Bardzo dobry blok Janusza i Kochanowskiego! Polacy wychodzą na prowadzenie.

• III SET

11:11 Świetny atak Kochanowskiego! Jeden z rosyjskich siatkarzy trafiony piłką, bez szans na odbiór.

• III SET

7:8 Pierwszy atak i pierwszy punkt Kłosa!

• III SET

6:8 Niestety, Rosjanie odskakują Polakom i na pierwszą przerwę techniczną schodzą z dwupunktowym prowadzeniem.

• III SET

5:5 Na boisko wchodzi Karol Kłos. Wielki powrót do reprezentacji!

• III SET

3:3 Świetna zagrywka Kochanowskiego! As serwisowy Polaka.

• III SET

2:1 Dobry atak Kaczmarka z prawego skrzydła.

• II SET

20:25 Autowy blok Polaków i kolejny punkt dla Rosji, która doprowadza do wyrównania w setach.

• II SET

18:24 Kochanowski psuje zagrywkę. Będzie piłka setowa dla Rosjan.

• II SET

18:23 Polacy zdobywają dwa punkty z rzędu, na co błyskawicznie reaguje trener Rosjan, który poprosił o czas.

• II SET

16:22 Dobra akcja Łukasika. Polska cały czas ma jednak aż sześć punktów straty.

• II SET

13:20 Dwa asy serwisowe Rosjan! Piłka spadła między Łukasika i Fornala. Żaden z nich nie zareagował.

• II SET

10:16 Coraz większa przewaga rywali Polaków. Na drugą przerwę techniczną biało-czerwoni schodzą z sześcioma punktami straty.

• 10:15 Niestety Rosjanie zdobywają trzy punkty z rzędu, dzięki czemu powiększają przewagę do pięciu punktów.

• II SET

10:12 Najpierw blok, a teraz bardzo sprytny atak. Kaczmarek zdobywa kolejny punkt i zmniejsza stratę do Rosjan!

• II SET

9:12 Świetny blok Kaczmarka!

• II SET

8:12 Przewaga Rosjan cały czas wynosi cztery punkty.

• II SET

6:10 As serwisowy Rosjan. Polietajew trafił idealnie między dwóch polskich przyjmujących.

• II SET

4:8 Duża przewaga Rosjan. Na pierwszą przerwę techniczną schodzą z czteropunktowym prowadzeniem.

• II SET

4:7 Przesunięta krótka Rosjan, Kurkajew popisuje się świetnym atakiem.

• II SET

4:5 Minimalnie myli się teraz Kaczmarek. Rosjanie wychodzą na jednopunktowe prowadzenie.

• II SET

2:4 Szalpuk blisko zablokowania rywala, ale piłka odbija się od antenki.

• I SET

26:24 Tak jest! Rosjanie nie bronią piłki setowej, Polacy obejmują prowadzenie w meczu!

• I SET

25:24 Doskonały blok Polaków! Piłka setowa dla biało-czerwonych.

• I SET

24:24 Jest remis! Bardzo dobry atak Kwolka, który obił blok Rosjan.

• I SET

23:24 Niestety, Polacy nie kończą akcji, przez co Rosjanie będą mieli pierwszą piłkę setową.

• 23:23 Znakomity atak Polietajewa. Rosyjski atakujący popisał się ogromnym zasięgiem.

• I SET

22:22 Niestety błąd za błąd. Zagrywkę psuje teraz Szalpuk.

• I SET

22:21 Kliuka psuje trzeci serwis! Polacy z jednym punktem przewagi.

• I SET

20:19 Autowy atak Polietajewa! Polska wychodzi na prowadzenie.

• I SET

19:19 Na razie pierwszy set jest bardzo wyrównany. Rosjanie przed chwilą popełnili błąd, dzięki czemu Polacy doprowadzili do wyrównania.

• I SET

16:16 Dwie bardzo dobre akcje Polaków i szybkie wyrównanie!

• I SET

14:16 Rosjanie znowu odskakują, na razie na dwa punkty, dzięki czemu na drugą przerwę techniczną schodzą z prowadzeniem.

• I SET

12:12 Rosjanie próbują odrzucić Polaków mocną zagrywką, ale na razie biało-czerwoni radzą sobie z przyjęciem.

• I SET

9:10 Potężny atak Polietajewa.

• I SET

9:9 Rosjanie słabo w zagrywce. Aut i punkt dla Polaków.

• I SET

7:8 Bardzo dobra akcja po prostej! Polacy zmniejszają stratę.

• I SET

6:8 Pierwsza przerwa techniczna. Z prowadzeniem schodzą na nią Rosjanie.

• I SET

5:5 Kaczmarek po raz pierwszy pojawia się na serwisie, ale niestety go psuje.

• I SET

5:4 Fenomenalny blok Polaków! Kochanowski i Szalpuk świetnie zachowali się pod siatką.

• I SET

4:4 A teraz rewanżuje się Szalpuk! Mocny atak z lewej strony, mamy remis.

• I SET

3:4 Bardzo mocny atak Wołkowa. Polacy nie zdołali odebrać piłki.

• I SET

1:3 Rosjanie szybko odrobili straty. Obrońcy tytułu mistrzów Ligi Narodów z ubiegłego sezonu prowadzą już dwoma punktami.

• I SET

1:0 Dobry początek Polaków. Pierwszy atak środkiem, Rosjanie bez szans na przyjęcie.

• I SET

Hymny za nami. Za chwilę zaczynamy!

• Początek spotkania o godz. 13:00.

• Polacy po sześciu spotkaniach mają na koncie cztery zwycięstwa i dwie porażki. Siatkarze Vitala Heynena w tej chwili zajmują szóste miejsce w tabeli. Rosja jest czwarta.

• W siódmej kolejce tegorocznej edycji cyklu biało-czerwoni zmierzą się z Rosją, która dotychczas przegrała tylko jeden mecz (1:3 z Francją). W starciach z Włochami, USA i Portugalią Rosjanie nie przegrali nawet seta, a Serbów ograli 3:2.

• Dzień dobry! Witamy w relacji kolejnego meczu siatkarskiej reprezentacji Polski w Lidze Narodów!