M¦ Siatkówka 2018. Finlandia - Kuba. Finowie za mocni dla Kubańczyków, kolejny mecz w polskiej grupie za nami - to jest Twój LIVE [ZAPIS RELACJI]

3 : 1

• pi±tek, 14 wrze¶nia 2018
  • Podsumowanie meczu Finlandii z Kub±.

M¦ Siatkówka 2018. Finlandia - Kuba. Finlandia lepsza od Kuby, w sobotę gra z Polsk±

Finlandia pewnie pokonała Kubę 3:1 (25:19, 25:19, 20:25, 25:16) w meczu grupy D siatkarskich mistrzostw ¶wiata. W sobotę Finowie zmierz± się z Polsk±.

• 4. set, 25:16 - Koniec! Finlandia pokonała Kubę 3:1 w meczu 2. kolejki grupy D.

• 4. set, 23:15 - Akcja blok-aut w wykonaniu Sinkkonena.

• 4. set, 22:14 - Sprytny atak Sivuli, który daje punkt Finom.

• 4. set, 21:14 - RozluĽnili się troszkę Finowie, co wykorzystuj± Kubańczycy.

• 4. set, 20:11 - Zepsuty serwis przez Kubańczyków.

• 4. set, 19:10 - Punkt Krastinsa. Końcówka tego seta to w zasadzie formalno¶ć.

• 4. set, 18:8 - Akcja blok-aut Krastinsa.

• 4. set, 17:7 - Sinkkonen punktuje.

• 4. set, 16:6 - Druga przerwa techniczna. Finowie pewnie zmierzaj± po wygran± w tym meczu.

• 4. set, 15:6 - Dopiero teraz możliwe jest przej¶cie. Złe przyjęcie Tervaporttiego.

• 4. set, 14:5 - Nokaut w czwartym secie. Ze ¶rodka bomba Sinkkonena.

• 4. set, 13:5 - Akcja blok-aut Makinena.

• 4. set, 11:5 - Seria punktowa Finów. Kubańczykom jakby odcięło pr±d.

• 4. set, 8:5 - Finlandia z trzypunktowym prowadzeniem na pierwsz± przerwę techniczna.

• 4. set, 6:4 - Finowie zatrzymuj± blokiem Suareza.

• 4. set, 5:4 - Makinen po bloku.

• 4. set, 3:3 - Akcja blok-aut Kubańczyków. Chwilę póĽniej Tervaportti dorzuca jeszcze jeden punkt.

• 4. set, 3:1 - Mocny start Finów i błędy Kubańczyków.

• 3. set, 20:25 - Kubańczykom przerwa pomogła. Punktowy blok Castro i Kuba wygrywa swojego pierwszego w tym meczu seta. Finowie prowadz± 2:1.