14.02.2017, godzina 18:00

ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle

3 0
  • na żywo
  • Mistrz Polski nie stracił w tegorocznej LM ani jednego punktu. Kontuzja Kevina Tillie'ego nie przeszkodziła im odnie¶ć kolejnego efektownego zwycięstwa. W kolejnej rundzie zmierz± się z BBSK Istambuł, ale już maj± zapewniony awans z pierwszego miejsca w grupie

• 4:1 Od pocz±tku Zaksa buduje przewagę. Daniel Castellani wykorzystuje kolejn± przerwę

• Zaksa rozpocznie trzeciego seta w bardzo zmienionym składzie. Zeszli Toniutti, Konarski, Wi¶niewski i Deroo, a pojawili się Paj±k, Witczak, Czarnowski i Semeniuk

• Rozpoczynamy trzeci± partię!

• 25:19 Zaksa pewnie wygrywa drugiego seta. Każdy inny wynik niż 3:0 będzie niespodziank±