Memoriał Wagnera 2015. Wspaniały: Szacunek za "wyciągnięcie" przegranego meczu

Damian Obstawski
25.08.2015 00:30
Na zakończenie Memoriału Wagnera Polska pokonała Francję 3:2 (25:27, 19:25, 26:24, 25:23, 15:13) i wygrała turniej. - Ta dyscyplina rządzi się takimi prawami, że trzeba dobić przeciwnika. Francuzi nie potrafili tego zrobić. Szacunek za to, że Polacy 'wyciągnęli' mecz, który był już przegrany. To bardzo ważne przed mistrzostwami Europy - mówi Waldemar Wspaniały, były trener kadry.

Oceniono 2 razy 2

Dobrze,że Antiga dokonał zmian w 3 secie, wprowadzając na parkiet trzech prawdziwych mężczyzn.Załamki psychiczne w damskim stylu Kurka, Drzyzgi i Nowakowskiego to zły prognostyk przed wyjazdem do Japonii. :( Nasi zmiennicy na szczęście nie mieli nóg i rąk z waty.

• glemp1

Brawo walczaki!

• pawelekok0

0

Ze wstydem się przyznaję, że wyłączyłem oglądanie meczu pod koniec drugiego seta będąc przekonany, że nasi przegrają 0:3. Na moje usprawiedliwienie może tylko świadczyć to, że byłem świeżo po wyrwaniu zęba i bardzo potrzebowałem się przespać trochę w tym momencie. Więc transmisję przerwałem bez większego żalu, a okazało się, że trzeba było oglądać.