Sport.pl

Liga Narodów. Polska zwycięża z Francją 3:0. Kurek obiecujący, Bieniek imponujący. Co Wilfredo Leon mówił o meczu?

Łukasz Jachimiak
01.06.2018 18:47
Polscy siatkarze wciąż bezbłędni w Lidze Narodów. W swoim czwartym meczu podopieczni Witala Heynena odnieśli czwarte zwycięstwo. Tym razem wygrali w Łodzi z również niepokonaną do tej pory Francją 3:0 (25:19, 25:20, 25:22). W sobotę o godz. 16 mecz z Chinami. Po spotkaniu porozmawialiśmy z Wilfredo Leonem, który dołączy do polskiej reprezentacji w 2019 roku.
Komentarze (30)
Zaloguj się
 • nelsonpuszysty

  Oceniono 15 razy 15

  Miły facet. Testem na rozumienie ze słuchu może być rozmowa z działaczem Czarneckim. Współczuję.

 • lemoneky

  Oceniono 8 razy 6

  Bardzo mi aimponował Wilfredo Leon tym wywiadem. Zrozumiałem wszzystko co mówił co jest sporym sukcesem. Długo się nie zasatanawiał i widać, że chce, a to już połowa sukcesu. Przytoczę tutaj takich zawodników jak Perquis, Obraniak czy Eugen "trzeba napie...c" Polański, którzy nie specjalnie nawet chcieli się uczyć. A Ja cenię amibicję Leona i podoba mi się to i wierzę w to co mówi. Wilfredo masz u mnie plusa!

 • naw18

  Oceniono 1 raz 1

  "Zwycięża z Francją"?

  A nie "wygrywa z Francją" lub " zwycieża Francję"?
  Ciężak jest polska jezyk dla mlody z kibuca...

 • pissucks

  Oceniono 1 raz 1

  Leon tylko przypadkiem urodził się na Kubie! Cieszę się, że dołączy do reprezentacji, bo nasza wartość w ofensywie wzrośnie o 50%. Super ...

 • freiman

  0

  to jak wymówił "skomplikowane" - brawo

 • Mario Marinho

  Oceniono 2 razy 0

  Niemoge sie doczekac kiedy załozy koszulke z orzełkiem na piersi. Nie jestem zwolennikiem naturalizowania ale Willi Leon jest godzien zeby grac dla nas. Jest to sympatyczny czlowiek i nieustannie dąży do gry w reprezentacji gdzie by go inne kraje z otwartymi rekoma go przyjely a On wybral Polskie i jego dążenie nieustanne zeby byc Polakiem i grac dla juz swojej naszej ojczyzny. Czekamy Willi na Ciebie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX