Sport.pl

Prezes PZPS o braku widoczności na Narodowym: 'Sprzedaliśmy bilety i było juz za późno'

Mateusz Romian
02.09.2014 20:48
Prezes PZPS Mirosław Przedpełski podczas briefingu, zwołanego na kilkanaście minut przed meczem Polski z Australią ustosunkował się do incydentu, który miał miejsce podczas pierwszego spotkania mundialu.

Podczas meczu otwarcia siatkarskich mistrzostw świata na Stadionie Narodowym w Warszawie, wśród kibiców znaleźli się również tacy, którzy mimo zakupienia biletów, nie mieli okazji zobaczyć przebiegu gry na boisku. Jeszcze w trakcie meczu po sieci zaczęły krążyć zdjęcia, na których niezadowoleni kibice, zasiadający w sektorze D przedstawiają swój widok na... dostawione trybuny na płycie stadionu.
Komentarze (33)
Zaloguj się
 • kyuba

  Oceniono 162 razy 156

  No jakbym słyszał Latę albo Kręcinę z najlepszych lat. Wypowiedź godna minionej epoki. Co takm kilkanaście osób, które wydały kupę kasy, skoro cała reszta świetnie się bawiła. Gdyby p. Przedpełski był właścicielem kina, to by powiedział, że nie ma znaczenia, że kilka osób miało fotele tyłem do ekranu, bo przecież cała reszta widziała film...
  ŻENADA!!! Tak jak cały PZPS i POLSAT.

 • mscan

  Oceniono 86 razy 76

  Uwierzcie mi, naprawdę możemy bardzo dotkliwie ukarać Polsat za zakodowanie mistrzostw! Mamy taką siłę!!! Najlepiej uderzyć Polsat po kieszeni. Wrzesień i październik, czyli start ramówki jesiennej, to kluczowy okres dla reklamodawców, którzy na podstawie oglądalności w tym czasie dzielą swe budżety reklamowe na poszczególne stacje. Gwałtowny spadek oglądalności wszystkich kanałów Polsatu oznacza dla nich duuużo mniej kasy z reklam. PROPONUJĘ CAŁKOWITY BOJKOT POLSATU! ODCZUJĄ TO BARDZO BOLEŚNIE!!!!!

 • niemazeboli

  Oceniono 57 razy 49

  Zapomnieli powiedzieć tym ludziom, że bilet to za mało. Trzeba jeszcze zapłacić polshitowi. Nie zapłacili to im zakodowali mecz otwarcia

 • el_bigos

  Oceniono 40 razy 36

  Ten chory sku....syn powinien wiedzieć,że te kilkanaście ludzi dało sporo za bilety.

 • batura3

  Oceniono 29 razy 29

  Żenada. Panie prezesiku - proszę się nie ośmieszać - to AŻ kilkunastu kibiców.

 • oskarw85

  Oceniono 19 razy 17

  Przedpełski-WYPIE...J! Razem ze swoim SBeckim kolegą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX