ME siatkarzy. Emocje w meczu Niemiec z Turcją. Lozano triumfuje

W drugim meczu grupy A mistrzostw Europy siatkarzy reprezentacja Niemiec pokonała drużynę gospodarzy 3:2 (26:24; 23:25; 25:22; 30:32; 15:13). Ekipa prowadzona przez Raula Lozano będzie kolejnym rywalem Polaków. Relacja z meczu z czuba i na żywo od godziny 16:30 na sport.pl.

Początek meczu to wyraźna dominacja Niemców, którzy wypracowali sobie dość sporą przewagę punktową już w pierwszej fazie inauguracyjnego seta. Jednak niesieni przez doping własnych kibiców Turcy nie zamierzali łatwo sprzedać skóry. Ostatecznie set rozstrzygnął się na korzyść zwycięzców tegorocznej Ligi Europejskiej, lecz musieli oni doprowadzić do gry na przewagi.

Prawdziwa wymiana ciosów towarzyszyła obu ekipom już do samego finiszu spotkania. Mecz trwał 2 godziny i 16 minut, cztery z pięciu setów kończyły się minimalnym zwycięstwem punktowym jednej bądź drugiej drużyny. Wynik musiał rozstrzygnąć tie-break. W nim więcej zimnej krwi zachowali Niemcy, którzy rozstrzygnęli końcówkę zawodów na swoją korzyść.

Drużyna Raula Lozano będzie drugim rywalem Polaków podczas mistrzostw Europy. Mecz rozpocznie się o 16.30, a na jego relację zapraszamy do Sport.pl i Z czuba.pl,

Co słychać u Raula Lozano? - czytaj blog Rafała Steca ?