Sport.pl

ME siatkarzy. Polacy zrezygnowali z treningu

Jako jedyny zespół z sześciu, które przebywają obecnie w Gdańsku, Polacy nie odbędą w poniedziałek treningu na głównym boisku w Ergo Arenie. Trener Andrea Anastasi postanowił dać swoim zawodnikom wolny dzień, na chwilę tylko jego drużyna zajrzy na salę rozgrzewkową, tam przejdzie krótkie rozciąganie.
- Poniedziałkowy trening? To jakiś żart, nie mogę zarządzić treningu po trzech wyczerpujących meczach - mówi Anastasi. - Daję chłopakom wolne, przyjedziemy porozciągać się do sali rozgrzewkowej. My z analitykami będziemy głównie rozpracowywać rywala.

W Gdańsku przebywa obecnie sześć drużyn biorących udział w mistrzostwach. Wyjechali już tureccy i czescy siatkarze, którzy odpadli po rozgrywkach grupowych. Niemcy i Francuzi zagrają dopiero w środowych ćwierćfinałach, cztery pozostałe ekipy wezmą udział we wtorkowych barażach. Selekcjonerzy Rosjan, Bułgarów i Słowaków zdecydowali, że wykorzystają zajęcia na głównym boisku, zwłaszcza że większość z nich nie zna jeszcze specyfiki obiektu. Około godz. 15 na boisko wyszli Rosjanie, ale zajęcia mistrzów olimpijskich nie cieszą się większym zainteresowaniem.

Więcej o:
Komentarze (5)
ME siatkarzy. Polacy zrezygnowali z treningu
Zaloguj się
 • wojtek.08

  Oceniono 20 razy 16

  >>Około godz. 15 na boisko wyszli Słowacy, ale zajęcia mistrzów olimpijskich nie cieszą się większym >>zainteresowaniem.

  Nie wiem czy śmiać się, czy płakać. Czytając takie brednie epitety same cisną się na usta. Tak dla wiadomości redakcji: mistrzami olimpijskimi są Rosjanie, a nie Słowacy.

 • prorok111

  Oceniono 7 razy 1

  Nie wiem od kiedy Słowacy są Mistrzami Olimpijskimi moze mam sklerozę ale wydawało mi się, że to Rosjanie ! hahaha ktoś kto pisał ten art musiał być w stanie wskazujacym.

 • regnavit1

  Oceniono 3 razy -1

  Nasi już chyba wiedzą, że z taką grą i tak nic nie wskórają na tych mistrzostwach, więc nawet trening sobie odpuścili. Teraz tylko wygrać min. jednego seta, powiedzieć że miało się pecha, bo rywal był lepiej dysponowany i turniej można odhaczyć - niestety tak dziś wygląda gra naszej reprezentacji B. Aż żal serce ściska na widok tej gry bez "zęba".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX