World Grand Prix. Polki rozbite przez Niemki

Polskie siatkarki przegra³y 0:3 z Niemkami i przegra³y czwarte spotkanie w World Grand Prix. Rywalki by³y lepsze w praktycznie ka¿dym aspekcie gry, a ich zwyciêstwo ani przez moment nie by³o zagro¿one.

Click. Boom. Amazing! Przekonajcie się jakie to proste"

Przed meczem z Niemkami Polki w czterech meczach odniosły tylko jedno zwycięstwo, z zespołem z Kazachstanu. Mecz w Płocku miał być potwierdzeniem tego, że polskie siatkarki powoli odbudowują formę.

Już pierwszy set pokazał jednak, że o zwycięstwo będzie bardzo ciężko. Polki ugrały w nim zaledwie siedemnaście punktów, rażąc nieskutecznością i brakiem pomysłu na rozbicie skutecznej defensywy rywalek. W drugim secie pojawił się problem z przyjęciem, który był już głównym mankamentem w grze biało-czerwonych do końca spotkania.

W trzecim secie Niemki znów szybko zbudowały sobie kilkupunktową przewagę, ale Polkom udało się ją odrobić, doprowadzając nawet do pi³ki setowej. Niestety trzy kolejne punkty zdobyły Niemki, tym samym wygrywając spotkanie 3:0.

Polki jutro zagrają swoje szóste spotkanie w World Grand Prix. Rywalkami biało-czerwonych będą Japonki. Początek spotkania o 20.00. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.