Sport.pl

Siatkarskie MŚ. Antiga: Zagumny nie chciał grać w LŚ. Nie wiem, czy wróci

Trener siatkarskiej reprezentacji Polski mówi w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym?, że nie wie, czy Paweł Zagumny będzie w stanie zagrać na wrześniowym mundialu. Antiga zdradza, że rozgrywający nie chciał grać w Lidze Światowej i nie jest pewne, czy wróci do naszej kadry.
3 : 2
Informacje
Liga Światowa 2014 - Grupa A
Piątek 13.06.2014 godzina 19:30
Wyniki szczegółowe
1 S
2 S
3 S
4 S
5 S
Wynik
Polska
25
24
26
25
15
3
Włochy
23
26
24
27
10
2


Zagumny grał w reprezentacji jeszcze podczas kwalifikacji do Mistrzostw Europy, gdy - jak mówi Antiga - bardzo pomógł drużynie. - Prezentował się dobrze w grze, także pod względem fizycznym, ale nie chciał zostać z zespołem przez całe wakacje. Czy jeszcze wróci? Nie wiem, co będzie w przyszłości - mówi trener na łamach "PS".

Francuz tłumaczy, że pierwszym rozgrywającym kadry jest jak na razie Fabian Drzyzga, a jego zmiennikiem ma być Łukasz Żygadło. Obaj według trenera "ostro zasuwają" i czynią spore postępy, ale i tak mundial bez Zagumnego będzie dla szkoleniowca niespodzianką.

W piątek i niedzielę Polska zagra z Włochami w Katowicach i jak przyznaje Antiga, celem są dwa zwycięstwa. - Może okazać się niezbędne wygrać dwukrotnie z Brazylią, a z Iranem nawet trzy razy. To ambitne wyzwanie, mnie jednak nie przeraża - zapewnia.

Zdjęcie APOL27: Polska - bluza Adidas Zdjęcie ASICS GEL BEYOND B204Y-0190 Zdjęcie Spokey Piłka do siatkówki CVOLLEY 2 80828
APOL27: Polska - bluza Adidas ASICS GEL BEYOND B204Y-0190 Spokey Piłka do siatkówki C...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (19)
Siatkarskie MŚ. Antiga: Zagumny nie chciał grać w LŚ. Nie wiem, czy wróci
Zaloguj się
 • gawor4

  Oceniono 20 razy 20

  sprawa jest banalnie prosta.
  Jak Polacy 2X wygrają, to Antiga miał rację.
  A jak przegrają, to zacznie się flekowanie.

 • Mariusz Dziech

  Oceniono 19 razy 17

  Po prostu Zagumny i Wlazły nie przepadają za sobą.Oględnie mówiąc.

 • tajnosa.gentos

  Oceniono 65 razy 13

  Guma to taki ala Bartman,każdy z nich to inny charakter ale efekty te same czyli rozwala zespół od środka.Mrukowaty, chimeryczny,zarozumiały.kto jest wiecej niż kibicem wie o co biega.

 • sylwester51

  Oceniono 10 razy 6

  Może znowu dziennikarze robią złą atmosferę. Wiadomo, że Antiga nieprecyzyjnie wypowiada się po polsku. Zapytajcie dziennikarzyny Zagumnego nie siejcie zamętu.

 • 22november

  Oceniono 10 razy 6

  Dodam że gdy serwuje np Wlazły niektóre zepoły ustawiają atakującego do przyjęcia na malutki skrawek boiska alby było łatwiej.
  I dwa, z przyjęcia na atak łatwiej przejść, mimo iż atakujący przeważnie działa z 2 strefy a przyjmujący z 4. Niektórzy zawodnicy tak grają np Zaytsev teraz

 • ba-ss

  Oceniono 85 razy 5

  To głupota rezygnować z naszego najlepszego rozgrywającego. Przecież w turnieju kwalifikacyjnym do ME w prawie każdym meczu trener musiał zmieniać F.Drzyzgę na "Gumę" i dopiero wtedy gra naszej drużyny zaczynała wyglądać w miarę dobrze. Ł.Żygadło nigdy zaś nie był klasowym rozgrywającym, więc tym bardziej po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, nim nie będzie.

 • matitalolo

  Oceniono 11 razy 3

  Siatkarskie fochy.

 • lob1

  Oceniono 12 razy 2

  Anastasi prowadził drużynę bez Zagumnego i też sobie poradził. Nawet najlepszy zawodnik musi chcieć grać bo tylko wtedy są dobre efekty a Zagumny uwierzył w swoja wielkośc i kręci nosem ,dziwię się mu,że nie chce reprezentować swojego Kraju.

 • jawor-swierk

  Oceniono 17 razy 1

  Należy dać sobie definitywnie spokój z Zagumnym. To facet całkowicie nieprzewidywalny. A oprócz tego negatywnie oddziałuje na drużynę. Myślę, że Antiga nie pozwoli sobie na to, aby to zawodnik decydował o tym kiedy będzie grał, a kiedy uda się na plażę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX