Trener Developresu Rzeszów: Musimy wyżej ustawić sobie poprzeczkę

Developres Rzeszów pokonał w 9. kolejce Orlen Ligi KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0. Zwycięstwem rzeszowianki zrehabilitowały się za środową, nieoczekiwaną porażkę z Atomem Treflem Sopot.
Trener Developresu Rzeszów, Jacek Skrok nie ukrywał, że zwycięstwo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski było potrzebne jego drużynie. - Szukaliśmy odbudowania po ostatniej porażce. Dobrze, że trafiliśmy na KSZO, bo nie ustrzegliśmy się przestojów. Szczególnie w pierwszym i trzecim secie, kiedy musieliśmy gonić przeciwnika. Tym razem nam się to udało, ale musimy wyżej ustawić sobie poprzeczkę i unikać takich sytuacji. Inny przeciwnik może nam tego nie wybaczyć - przyznał po spotkaniu szkoleniowiec w rozmowie z serwisem SiatkarskaLiga TV.

Developres w pierwszej i trzeciej odsłonie wygrał do 21. W drugiej zdemolował rywalki pozwalając im ugrać tylko 9 punktów. - Po drugim secie odrobinę zlekceważyliśmy KSZO. Stąd też taki początek trzeciego. Niepotrzebnie. Liczyłem na to, ze dam pograć trochę zawodniczką, ale cały czas było nerwowo - nie ukrywał trener Skrok.

Jego zespół po dziewięciu kolejkach ma na koncie 16. punktów i zajmuje szóstą pozycję w Orlen Lidze. W sobotę Developres w hali Podpromie podejmować będzie BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (godz. 18).