Developres Rzeszów wygrywa turniej w Kobyłce

Przygotowujące się do sezonu w Orlen Lidze siatkarki Developresu Rzeszów zajęły pierwsze miejsce w rozgrywanym w piątek i sobotę turnieju w Kobyłce.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

W piątkowym spotkaniu Developres Rzeszów pokonał bez straty seta Polski Cukier Muszyniankę Enea Muszyna. Podopieczne trenera Jacka Skroka pierwszą partię wygrały do 22, kolejne do 17 i 19. 14 punktów dla Developresu zdobyła w tym meczu atakująca Patrycja Flakus.

Dzień później rzeszowianki zagrały w finale. Rywalem był zespół Legionovii Legionowo, który w piątek pokonał Budowlanych Łódź 3:2. W meczu o pierwsze miejsce Developres znów nie stracił seta. Pewnie wygrał dwukrotnie do 19 i raz na przewagi do 24. Najlepszą zawodniczką w tym spotkaniu była rozgrywająca Anna Kaczmar.