Sport.pl

M¦ siatkarzy. Rezende: Z Bułgari± o wysokie zwycięstwo

Trener reprezentacji Brazylii, która w czwartek bardzo pewnie pokonała Polskę 3:0, deklaruje że w meczu z Bułgari± jego podopieczni dadz± z siebie wszystko. M.in. od wyniku tego spotkania zależy, czy nasza drużyna wyjdzie z grupy na Mistrzostwach ¦wiata. Polska z trzeci± drużyn± poprzedniego turnieju gra już dzi¶ o godzinie 17. Relacja Z czuba i na żywo na Sport.pl
Trener Brazylii przyznał, że zawiły regulamin turnieju był dla polskich siatkarzy krzywdz±cy: - Nie rozumiem, dlaczego Polacy jako zwycięzcy fazy grupowej musieli rozgrywać pierwszy mecz w drugiej fazie. To nie jest sprawiedliwe - powiedział Rezende.

Bułgarzy, którzy zajęli w pierwszej grupie 3. miejsce mieli na odpoczynek jeden dzień więcej, gdyż pierwsze spotkanie rozegraj± dopiero z nami. Jednak nawet zwycięstwo 3:0 nie gwarantuje nam awansu, gdyż wszystko zależy od wyniku sobotniego starcia Bułgarii z mistrzami ¶wiata.

- Z mojej strony mogę tylko obiecać, że w meczu z Bułgari± zagramy o wysokie zwycięstwo i zechcemy zaprezentować się jeszcze lepiej niż dzi¶ - powiedział po pokonaniu Polski szkoleniowiec "Canarinhos"."Postaramy się zbombardować Bułgarów" - deklaruje Castellani »


Więcej o: