Sport.pl

MŚ w siatkówce. Wirtualne Media: "Blisko 100 tys. osób kupiło dostęp do mundialu w kablówkach". Polsat zaprzecza

"Blisko 100 tys. abonentów największych sieci kablowych wykupiło już dostęp do Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn" - donoszą Wirtualnemedia.pl. "Sprzedaż jest lepsza, niż początkowo sądziliśmy" - mówi serwisowi przedstawiciel jednej z sieci. Rzecznik Polsatu wysłał jednak do Sport.pl sprostowanie tej informacji
Którym siatkarzem reprezentacji Polski jesteś? Sprawdź! [PSYCHOTEST]


Według informacji Wirtualnych Mediów dostęp do stacji pokazujących siatkarski mundial wykupiło dotąd łącznie blisko 100 tys. abonentów w trzech największych sieciach kablowych: UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska oraz w Netii. Portal zaznaczył, że są to "nieoficjalne, szacunkowe dane" i że Polsat oficjalnych liczb nie ujawni.

Te słowa potwierdził Wirtualnym Mediom anonimowy przedstawiciel jednej z sieci: - Sprzedaż kanałów Polsat Volleyball jest lepsza, niż początkowo sądziliśmy. I dodaje, że nowe zamówienia, dzięki sukcesom Polaków, nadal spływają.

Rzecznik Polsatu przysłał jednak do Sport.pl sprostowanie tej informacji. "Dane jakie podał dzisiaj portal wirtualnemedia.pl o liczbie sprzedanych dostępów do kanałów Polsat Volleyball są nieprawdziwe i wyssane z palca. Być może przedstawimy te dane, ale chcielibyśmy zaprezentować pełną informację i nie wykluczam, że nastąpi to po prostu po zakończeniu mistrzostw".

Sędzia z Iranu antybohaterem polskich kibiców. Przerobili go na [MEMY]


Rzecznik TVP o oświadczeniu Polsatu: Skandaliczne! TVP nie prowadzi negatywnej kampaniiSiatkarskie mistrzostwa świata potrwają do 21 września. W III rundzie grupowymi rywalami Polaków będą jeszcze Rosjanie (18.09). W drugiej grupie grają Francja, Iran i Niemcy. Do półfinału przejdą po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup."Kat". Biografia Huberta Wagnera


Czy wykupiłeś dostęp do mundialu?
Więcej o:
Komentarze (226)
MŚ w siatkówce. Wirtualne Media: "Blisko 100 tys. osób kupiło dostęp do mundialu w kablówkach". Polsat zaprzecza
Zaloguj się
 • facio60

  Oceniono 810 razy 714

  A ja nie kupiłem i mam was gdzieś.
  Dzięki dopuszczeniu do takiej sytuacji, że MŚ w dyscyplinie zespołowej, w której jesteśmy potęgą na dodatek w Polsce są kodowane, straciliśmy wielką szansę na dalszą promocję siatkówki w Polsce, ale nie tylko.
  To jeden wielki skandal. Polsatowi już podziękowałem, nie kupię żadnego ich projektu, ale ciekawi mnie zdanie na ten temat przedstawicieli polskiego ministerstwa sportu.
  W końcu takie imprezy powinny być w bezpłatnym kanale. Państwo sponsoruje ten sport pośrednio także z moich podatków.

 • pietusza

  Oceniono 505 razy 469

  Nie wykupiłem kodowanej transmisji chociaż mnie na to stać, (w UPC koszt 79 zł za wszystkie mecze), bo sprzeciwiam się zakodowaniu meczów polskiej reprezentacji.
  Mecze zresztą można oglądać na żywo w internecie i ja z tego korzystam, oglądam tylko mecze Polaków, wczorajszy mecz z Brazylią był niesamowicie emocjonujący i to draństwo, że większość Polaków nie może tego przeżywać i cieszyć się z sukcesów naszej reprezentacji

 • fagusp

  Oceniono 393 razy 363

  Za dziewięć miesięcy wygasa mi subskrypcja pakietu sport w UPC. Wykupionego przeze mnie wyłącznie dla Polsat Sport i pokazywanej tam siatkówki. Jeżeli szmaciarz Solorz się przyzwyczaił do tego, że regularnie wykupuję abonament na jego kanały, to czas najwyższy, aby zaczął się odzwyczajać.

 • data1

  Oceniono 252 razy 232

  No to rzeczywiście oglądalność ma ta impreza. Ile tam oglądało finał mistrzostw świata Niemcy Argentyna (bez udziału Polaków 11 mln ludzi ?)

 • rafald83r

  Oceniono 236 razy 222

  Ciekawe jak to jest na prawdę.
  W to ich gadanie to ja bym nie wierzył.
  Bo co mają niby powiedzieć? Że sprzedaż jest nędzna?
  Kto im wtedy cokolwiek kupi następnym razem?
  Poza tym nawet te 100 tysięcy w kraju z taką liczbą mieszkańców to trzeba przyznać szału nie ma. Dup... nie urywa.

  Ps. Ja nie zapłacę chociaż mnie stać bo już zawsze będzie tylko PPV.

 • 7738g

  Oceniono 197 razy 183

  Nie kupować i zdusić idiotyczna ideę PPV w zarodku. Czy nie lepiej zarobić uczciwiej przez dochód z reklam przy oglądalności 5 mln, niż sępić od garstki ludzi a od pozostałej części być mieszany z błotem za pazerność...? Polsat od zawsze był pazerny, a MŚ przegiął pałkę tak że aż się złamała!

 • bamshe

  Oceniono 171 razy 159

  Sa transmisje w internecie bez zadnych opat smsow i podobnych pie...i mam w dupie polsat

 • kabza1605

  Oceniono 150 razy 146

  Z zasady nie kupię tego dostępu. Jak zapłacimy raz - będziemy już płacić zawsze. Podejrzewam że przy oglądalności 7-8 mln ludzi w otwartym kanale zarobiliby więcej na reklamach. A tak maja 100 tys a reszta kibiców jest na nich wnerwiona!

 • okoni

  Oceniono 143 razy 133

  Lepsza, nie znaczy bardziej opłacalna. Chciałbym zobaczyć zestawienia i symulacje jakby to wyglądało gdyby siatkówka była puszczona w niekodowanej stacji , przed ekranami usiadłoby nie 100 tysi a dwa mln ludzi i wtedy porównać wpływy z reklam z kasą z wykupionego dostępu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX