MŚ siatkarzy. Mecz Polaków z Kamerunem na Twitterze

"Czy ktoś już obwieścił koniec polskiej siatkówki?", "Straciliśmy seta z Kamerunem? To tak jakbyśmy stracili gola z Gibraltarem", "Gościnność gościnnością, ale może nie przechodźmy dzisiaj do historii kameruńskiej siatkówki" - tego typu komentarze zamieszczali dziennikarze i eksperci siatkarscy na Twitterze podczas spotkania z Kamerunem. Najsłabsza drużyna w grupie urwała Polakom seta, a podopieczni Stephane'a Antigi wygrali mecz 3:1.

Komentarze na TwitterzeKomentarze na Twitterze źródło: twitter.com

Siatkarskie mistrzostwa świata potrwają do 21 września. W pierwszej fazie rywalami Polaków będą jeszcze siatkarze Argentyny (7 września). Do drugiej rundy awansują po cztery najlepsze drużyny z każdej z grup z zachowaniem wyników między nimi. Czwórka z "polskiej" grupy zagra z czterema najlepszymi drużynami z grupy D. Obecnie są to Francja, Iran, USA, Włochy. Druga runda rozpocznie się 10 września.