Sport.pl

Szymon Marciniak, najlepszy polski sędzia, w "Wilkowicz Sam na Sam": Symulowanie jest najgorsze. Czasem piłkarze są tak bezczelni, że klną się na swoje dzieci: był faul. A ja mam sygnał z wozu, że nic nie było

Paweł Wilkowicz; produkcja: Tomasz Fedoruk; zdjęcia: Damian Obstawski, Patryk Larwiński; montaż: Patryk Larwiński
17.05.2018 00:42
- Zdajemy sobie sprawę, że wiosna w europejskich pucharach nie poszła nam, sędziom z elity, tak jak się spodziewaliśmy. Mój sezon też miał wyglądać zupełnie inaczej. Kontuzja, niepodyktowany karny w meczu Tottenham - Juventus w Lidze Mistrzów. Zrobiliśmy ewidentny, duży błąd. Ale jeden, a nie pięć jak niektórzy w Polsce pisali - mówi w 'Wilkowicz Sam na Sam'. Szymon Marciniak, najlepszy polski sędzia, arbiter mundialu w Rosji. Opowiada o tym, jak mu w ostatnich latach przybyło wrogów, o swoich oczekiwaniach przed MŚ, o karnym z meczu Legia - Lech.
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • alien15

  Oceniono 2 razy 0

  W kwestii meczu lecha zwyczajnie kłamie.

 • karawa81

  Oceniono 3 razy -1

  Sam mówi że Ręka nieumyslna ale karny bo w nienaturalnej pozycji. Skoro ręka może być odgwizdana gdy jest umyślna. Ktoś to rozumie?

 • dudzij

  Oceniono 5 razy 3

  Najlepszy to był pewien kardiolog z Lublina, o którym niejaki "Fryzjer" mówił w podsłuchach, że to JEDYNY sędzia w Polsce, który jest nieczuły na jego "argumenty".

 • com_ent

  Oceniono 12 razy -4

  marciniak jest dyspozycyjnym sędzią; dobrze widzi to co chce widzieć

 • pawelsoni

  Oceniono 12 razy -2

  raz mowi o przepisach...potem ze duch gry...chiellini odebral mozliwosc oddania strzalu w swiatlo bramki, a reka kostewycza nie zmienila praktycznie niczego...gdzie tu logika?

 • w.o.o.k.i.e

  Oceniono 9 razy -1

  I już wiadomo że mistrzem świata zostanie legia. Choćby nie wiadomo co, pan sędzia będzie się starał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX