Sport.pl

Martin Lewandowski w "Wilkowicz Sam na Sam": Z Anią Lewandowską rozmawiamy, nie mówię że zawalczy w KSW, ale... Tylko Robert, z tego co słyszałem, lekko się skrzywił

Paweł Wilkowicz; produkcja: Tomasz Fedoruk; zdjęcia: Patryk Larwiński, Michał Piwnicki; montaż: Patryk Larwiński
01.03.2018 00:15
- Gdy zaczynaliśmy, MMA to był underground. I te skojarzenia: ustawki, gangsterzy, pseudokibice, rosyjskie walki na śmierć i życie. My chcieliśmy to obedrzeć z kontrowersji. Na pierwszej gali było kilkaset widzów, dziś po kilkaset osób organizuje nasze gale. A na widowni czasem nawet 40 procent to kobiety - mówi w 'Wilkowicz Sam na Sam' Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW. Przed sobotnią KSW 42 w Łodzi opowiada o swojej drodze od nauki aktorstwa do wielkiego sportowego biznesu, o powrocie do klatki Mameda Chalidowa, który po ostatniej walce i gwizdach na Stadionie Narodowym miał już nigdy nie wystąpić w Polsce. O przyszłości Mameda, o rozmowach z Anną Lewandowską, o planach ekspansji KSW: zagranicznej i krajowej. - Kiedy się zdarzy pierwsza gala z milionem złotych gaży dla walczącego? Niedługo. Gala z walką za grubo ponad milion na dwóch już była. Milion dla jednego będzie chwila moment - mówi Lewandowski. - Wchodzili do Polski różni promotorzy i mówili: w dwa lata zniszczę KSW. Standard. 14 lat później my nadal jesteśmy, a większość panów się pozawijała.
Więcej o:
Komentarze (20)
Zaloguj się
 • polar3

  0

  Ponoć jeden z zespołów formuły F1 prowadzi rozmowy aby Anna Lewandowska została kierowcą bolidu.

 • antymemo

  Oceniono 8 razy 2

  KSW, MMA i pokrewne "mieszane sztuki walki" - jeśli mordobicie jest sztuką, to tacy "mistrzowie" są artystami mordobicia ?
  Tak dorabia się wzniosłą filozofię do najbardziej prymitywnego, zwierzęcego instynktu walki, pierwotnie o przetrwanie (selekcja naturalna - najlepszy przeżyje), a obecnie dla pieniędzy.
  A gawiedź, czując krew, pieje z zachwytu ... piękny jest ten "sport", na poziomie klienteli TVPiS !

 • zocha688

  Oceniono 9 razy 9

  A ja bym dała Niesiołowskiego i Pawlowicz

 • Janek Janeczek

  Oceniono 6 razy 6

  KSW 43 rozenek vs Lewandowska, a walka wieczoru Lewandowski vs majdan

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 1 raz 1

  KSW by Ann... W końcu polskie matki zrozumieją co to MMA.
  Może zostać ring girl

 • vito3

  Oceniono 6 razy -4

  igrzyska dla prostactwa w bolandzie zawsze zrobia furore dico polo ksw czy miesiecznice smolenskie i gawiedz sie podnieca nie cytaty nie pisaty nie domyty ale dentyscie nie da zarobic a na ksw pojdzie

 • trudnyrynek

  Oceniono 3 razy 1

  i TAKIE DZIWADLO zarabia na tym ze inni bija sie po mordach.....

 • przemysl_to

  Oceniono 3 razy 3

  Hahaha ale jaja ale jaja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX