Sport.pl

Justyna Kowalczyk o nadchodzącym sezonie i o Norwegach: Moja grupa maratońska zrobiła się nacjonalistyczna

Paweł Wilkowicz; produkcja: Tomasz Fedoruk; zdjęcia: Damian Obstawski, Patryk Larwiński; montaż: Patryk Larwiński, Krystian Kij
18.08.2017 16:11
Jak Justyna Kowalczyk widzi sezon olimpijski i dlaczego musiała rozstać się z Norwegami w maratonach? - Tak jest w tym roku kalendarz poukładany, jest więcej klasyka. Przed świętami będzie mnie dużo, później startuje Tour de Ski. To była decyzja nieodwołalna, Tour de Ski w moim życiu już nie będzie, to przeszłość. Jestem zgłoszona na bieg łączony. Jak nie boli, trzeba to wykorzystywać, noga się dobrze poukładała - mówi mistrzyni olimpijska z Vancouver i Soczi w rozmowie z Pawłem Wilkowiczem.

Zobacz cały odcinek programu 'Wilkowicz Sam na Sam' z udziałem Justyny Kowalczyk
Komentarze (21)
Zaloguj się
 • Oceniono 1 raz -1

  Norwedzy to bardzo nacjonalistyczny Naród. Ale gdybyście czytali norwegia1.pl i sprawy tam opisywane to byście nie mięli wątpliwości jak jest w Norwegii na prawdę.

 • mixail

  Oceniono 12 razy -2

  Kasowanie niewygodnych komentarzy nie pomoże ani tobie Wilkowicz, ani Kowalczyk.
  Robisz jej niedźwiedzią przysługę tymi "wywiadami".

  Nie zamaskujesz faktu braków w wykształceniu, w wychowaniu i niskiego poziomu inteligencji u Kowalczyk, co kolejny raz potwierdziła używaniem słów, których znaczenia sama kompletnie nie rozumie.

  To prostacka chłopka której nie udało się do końca wyzbyć akcentu wiejskiej gwary, a która udaje intelektualistkę. Nie ona pierwsza.
  To irytuje i gorszy o wiele bardziej niż taki naturalny, bezpretensjonalny, prostolinijny (ale nie prostacki) Piotr Żyła, bo on przynajmniej nikogo nie udaje i nie oszukuje innych.
  Uprzedzając - swoim uznaniowym dyplomem z WF-u Kowalczyk może się co najwyżej podetrzeć.

  A tej "nacjonalistycznej" grupie podziękować, że ją przygarnęli pomimo braku jakichkolwiek wyników sportowych i zajmowania na metach poważnych imprez miejsc trzydziestych i czterdziestych (z tymi "maratonami", gdzie amatorom zabawę i chleb odbierała, już dajcie spokój).

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 18 razy -6

  To teraz Justa smaruje się z Wilkowiczem??? Pytam bo ona chyba lubi ten sport bardziej niż biegi a do tego dziennikarzy tym bardziej ☺️

 • benia_b

  Oceniono 18 razy -2

  Bidula ma od pewnego czasu poważny problem z głową.

 • lol76

  Oceniono 26 razy 0

  Doceniam i sledze jej sportowe osiagniecia... ale naprawde trudno jest tej kobiecie dopingowac...
  Dlaczego ona ma taki podly charakter!!!

 • tomala44

  Oceniono 13 razy 3

  Pani doktor nie potrafi odroznic nacjonalistycznego od narodowego. W jezyku polskim to nie to samo

 • satyra_komputerowa

  Oceniono 48 razy -12

  Mało kogo tak nie lubię jak tej pozal się Boże kobieciny kotra fakt że jest gorsza od kogoś publicznie wypłakuje i zrzuca na leki

 • hopsiupbeccc

  Oceniono 22 razy -2

  Wszyscy wiedzą, że norwedzy to fa.szyści

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX