Sport.pl

Panika na meczu piłki ręcznej. Samochód przebił ścianę i wjechał do hali. "Wychodźcie!" [WIDEO]

Chwile grozy przeżyli kibice i nastoletni zawodnicy piłki ręcznej w Szwecji, kiedy podczas meczu samochód przebił ścianę i wjechał częściowo do hali.

Najpierw był potężny huk, a zaraz potem wszechobecna panika. - Wszyscy wychodźcie z hali. Nie wiemy jeszcze, co dokładnie się wydarzyło, ale wychodźcie. Upewnijcie się, że nikt nie został w obiekcie - krzyczał do zawodników i kibiców spiker, którego cytuje portal aftonbladet.se.

Polacy zagrają ze Szwecją na ME! "Nie możemy pompować balonika"

Do incydentu doszło w Viking Hall w Marsta na północ od Sztokholmu. Podczas drugiej połowy meczu juniorów Skare - Bodens BK ścianę hali przebił terenowy samochód. Na nagraniu, które opublikowano w szwedzkich mediach, widać jak momentalnie 14-letni piłkarze ręczni uciekają z boiska.

"To cud, że nikomu się nic nie stało"

- To cud, że nikomu się nic nie stało. Że w czasie wypadku nie było w pobliżu żadnego z chłopców - mówił później Johan Nystroem, trener Bodens BK. Do szpitala trafił jedynie kierowca, ale on też nie doznał poważnych obrażeń. Kilka godzin po wypadku szwedzka policja przekazała, że został zatrzymany pod zarzutem "jazdy pod wpływem alkoholu i rażącego naruszenia przepisów drogowych".

Do incydentu doszło w sobotę wieczorem. Następnego dnia o poranku mecz został dokończony. Bodens wygrało ze Skare 15:13.

Więcej o:
Komentarze (20)
Panika na meczu piłki ręcznej. Samochód przebił ścianę i wjechał do hali. "Wychodźcie!" [WIDEO]
Zaloguj się
 • sokrates2.life

  Oceniono 15 razy 7

  Nie krzyczał "Allkohol akBar"?

 • jos77

  Oceniono 5 razy 5

  Dzięki temu świat usłyszał o wyniku spotkania

 • wymagany_login

  Oceniono 3 razy 3

  Jak to? W tej stawianej za wzór Szwecji jeżdżą na bani?
  Swoją drogą, regularnie są wrzucane na jutba nagrania, jak jacyś kolesie ganiają się po Sztokholmie z policją, mają w doopie wszystkie przepisy, jeżdżą po mieście grubo ponad 100km/h, czerwone światła olewają itp. - ot takie hobby mają, a tamtejsza policja to muszą być totalne leszcze, bo najwyraźniej nie są w stanie ich złapać, ani nawet namierzyć.

 • ja_prostak

  Oceniono 1 raz 1

  ścianka z Ikei to co się dziwić

 • aerofan

  Oceniono 1 raz 1

  Ewakuacja wzorowa. Ciekawe, jak by to wyglądało u nas.

 • mrdallas

  Oceniono 2 razy 0

  Opaleni inżynierowie i lekarze sprawili, że zamiast sprawdzić, czy nie należałoby udzielić kierowcy pomocy, wszyscy w takich sytuacjach będą brać nogi za pas.

 • radhex

  Oceniono 2 razy 0

  Dwie osoby idą sprawdzić co się stało, reszta ucieka przed terrorystą - no to więcej uchodźców przyjmujecie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX