Sport.pl

Ale emocje! VIVE Kielce przegrało z Barceloną w meczu o trzecie miejsce w Lidze Mistrzów

PGE VIVE Kielce przegrało z FC Barceloną 35:40 (16:20) w meczu o trzecie miejsce Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych.

Po wczorajszej porażce w meczu półfinałowym z Telekom Veszprem (30:33) piłkarze VIVE musieli się podnieść, by powalczyć o brązowe medale Final Four Ligi Mistrzów. Niestety praktycznie od początku rywale z Barcelony dominowali i nie dali sobie odebrać trzeciego miejsca.

VIVE dogoniło Barcelonę, ale nie wykorzystało gry w przewadze

Na przerwę mistrzowie Polski schodzili, przegrywając 16:20. Wydawało się, że cztery bramki są możliwe do odrobienia. Straty te w 47. minucie były jeszcze mniejsze, bo wówczas na tablicy wyników było już tylko 31:29 dla Barcy. Zawodnicy Vive nie wykorzystali jednak gry w przewadze, Barcelona powiększyła przewagę i ostatecznie triumfowała 40:35. Najskuteczniejszy w polskiej ekipie był Arkadiusz Moryto, który rzucił aż dziewięć bramek. Artem Karalek rzucił sześć bramek, za to Alex Dujszebajew pięć.

Więcej o:
Komentarze (2)
Ale emocje! VIVE Kielce przegrało z Barceloną w meczu o 3. miejsce w Lidze Mistrzów
Zaloguj się
  • wm1963

    0

    Moryto rzucił 10 bramek !

  • robsonrb

    Oceniono 2 razy 0

    Niestety mając firanki w bramce i gwiazdeczkapizdeczka która myślami od miesięcy była w innym klubie to trudno coś wygrać ale tak to jest z najemnikami z balkanow

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX