Remis w pierwszym meczu fina這wym PGNiG Superligi. 安ietne spotkanie w P這cku

W pierwszym meczu fina這wym Wis豉 P這ck zremisowa豉 z PGE Vive Kielce 26:26 (14:11). Mistrzowie Polski w ko鎍owych minutach roztrwonili przewag i mecz zako鎍zy si remisem. Kibice zobaczyli ca趾iem dobry mecz.

Orlen Wis豉 P這ck lepiej rozpocz窸a spotkanie z Vive Kielce i w pierwszych minutach spotkania Wis豉 wysz豉 na prowadzenie. VIVE w pierwszej po這wie by這 odrobin ospa貫 i pierwsza po這wa sko鎍zy豉 si z przewag Wis造, kt鏎a prowadzi豉 14:11.

W drugiej po這wie PGE Vive rzuci豉 si do odrabiania strat. Minute przed ko鎍em Vive nawet prowadzi這 z przewag dw鏂h goli, ale gospodarze i tak zdo豉li odrobi strat. Do remisu w ostatnich sekundach spotkania doprowadzi Micha Daszek.

Kibice zobaczyli bardzo ciekawe spotkania, dlatego sobotni rewan zapowiada si jeszcze bardziej emocjonuj帷o.