PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock. Gdzie oglądać finałowe starcie Superligi? Transmisja TV, stream online, na żywo, 25.05

W pierwszym finałowym starciu PGNiG Superligi Wisła Płock zremisowała we własnej hali z Vive Kielce 26:26. Dziś obie drużyny spotkają się ponownie i już za kilka godzin dowiemy się, kto zostanie mistrzem Polski w sezonie 2018/2019.

W pierwszym meczu finałowym Orlen Wisła Płock zremisowała u siebie z PGE Vive Kielce 26:26 (14:11). Aktualni mistrzowie Polski schodzili na przerwę z trzybramkową stratą, jednak w drugiej połowie zdołali dogonić gospodarzy, a nawet wysunąć się na dwubramkowe prowadzenie. Vive roztrwoniło jednak tę przewagę, a wynik meczu w ostatnich sekundach ustalił Michał Daszek.

Dziś w Hali Legionów obie drużyny spotkają się ponownie. Za kilka godzin dowiemy się, kto sięgnie mistrzostwo kraju w sezonie 2018/2019. Kielczanie mogą wywalczyć tytuł po raz ósmy z rzędu. Przypomnijmy, że Vive ma już na koncie triumf w Pucharze Polski (wygrany finał z Wisłą Płock).

Trzecie miejsce w tym sezonie PGNiG Superligi przypadło Gwardii Opole, która pokonała dziś MMTS Kwidzyn 26:24.

PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock. Gdzie oglądać finał PGNiG Superligi? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV finałowego starcia między Vive Kielce i Wisłą Płock obejrzymy w nSport+. W Internecie mecz będzie można śledzić na platformie NC+GO.