Piłka ręczna. Polacy wysoko przegrali ze Szwajcarią w drugim meczu mistrzostw Europy [zapis relacji]

31 : 24

• niedziela, 12 stycznia 2020
  • To wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.

• Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Andy Schmid.

• 60. min.

Koniec spotkania. Szwajcaria wygrywa z Polską 31:24!

• 60. min.

31:24. Dobija nas Rubin!

• 59. min.

30:24. Ponownie Przybylski.

• 59. min.

30:23. Przybylski trafia do bramki.

• 59. min.

30:22. Lier trafia do bramki!

• 58. min.

29:22. Nic już nie zabierze Szwajcarom wygranej! Schmid ponownie!

• Niestety, ale tak to wygląda.

• 57. min.

Polacy gubią piłkę po raz kolejny, ale Szwajcarzy mylą się w kontrataku.

• 55. min.

Portner zatrzymuje Kondratiuka!

• 55. min.

Dwuminutowa kara dla Schmida.

• 54. min.

Czas dla Polski.

• 54. min.

28:22. Szwajcarzy powiększają przewagę za sprawą Liera.

• 53. min.

Sićko po raz kolejny nieskutecznie. Portner fantastycznie broni jego strzał.

• 52. min.

27:22. Milosević skutecznie z koła!

• 52. min.

Rubin zablokowany, ale Szwajcarzy dalej mają piłkę.

• Andy Schmid zdobył już 14 goli w tym meczu, a ma 37 lat!

• 51. min.

Czas wziął trener Szwajcarii.

• 51. min.

Fatalna strata Polaków.

• 50. min.

26:22. Schmid podwyższa prowadzenie Szwajcarii!

• 50. min.

25:22. Sićko zdobywa gola dla Polski.

• 49. min.

25:21. Lier skutecznie z siódmego metra!

• 49. min.

Rzut karny dla Szwajcarii.

• 49. min.

Dwie minuty kary dla Moryty.

• 48. min.

24:21. Kondratiuk odpowiada skutecznie!

• 47. min.

24:20. Marvin Lier i Szwajcarzy znowu odjeżdżają!

• 47. min.

23:20. Gębala pokonuje Portnera.

• 47. min.

23:19. Schmid jest bezlitosny dla Polaków!

Strata Polaków.

• 45. min.

22:19. Schmid znowu trafia do siatki!

• 45. min.

21:19. Szymon Sićko zdobywa gola!

• 44. min.

21:18. Bomba Rubina!

• 44. min.

20:18. Chrapkowski z trudnej pozycji znajduje lukę i trafia do bramki!

• 43. min.

Morawski broni!

• 43. min.

20:17. Majdziński trafia!

• 42. min.

20:16! Kolejna bramka golkipera Szwajcarów!

• 41. min.

19:16 Meister po koźle!

• 41. min.

18:16. Polacy dobrze w defensywie. Moryto zmniejsza straty!

• 40. min.

Sićko wykluczony na dwie minuty!

• 40. min.

18:15. Schmid już po raz jedenasty trafia do siatki!

• 39. min.

17:15. Sićko skutecznie odpowiada!

• 38. min.

17:14. Schmid trafia z dystansu!

• 37. min.

Polacy agresywnie grają w defensywie.

• 37. min.

Już tylko 16:14! Polacy odzyskali piłkę! Olejniczak daje nadzieję!

• 37. min.

16:13. Ładna bramka Sićki.

• 36. min.

Rośnie przewaga Szwajcarii! To już cztery bramki różnicy!

• 36. min.

16:12. Schmid nie myli się z siódmego metra!

• 36. min.

Rzut karny dla Szwajcarów! Moryto fauluje rywala.

• 35. min.

Słupek Sidorowicza, kontra Polaków i Moryto przegrywa pojedynek z Portnerem!

• 34. min.

Olejniczak przestrzelił w idealnej sytuacji!

• 34. min.

Olejniczak faulowany i będzie dwie minuty kary dla Rothlsbergera.

• 33. min.

Morawski zatrzymał Schmida!

• 33. min.

Sićko zablokowany.

• 32. min.

Gębala faulowany i mamy rzut wolny.

• 32. min.

15:12. Ósme trafienie Schmida w tym meczu!

• 31. min.

Dwie minuty kary dla Piotra Chrapkowskiego za uderzenie Szwajcara w twarz.

• 31. min.

Zaczynamy drugą połowę!

• Polacy w pierwszej połowie mieli przebłyski dobrej gry, ale było to za mało na Szwajcarów, którzy wykorzystali proste straty podopiecznych Patryka Rombla przy liczebnej przewadze.

• 30. min.

Koniec pierwszej połowy. Szwajcaria prowadzi z Polską 14:12.

• 30. min.

14:12. Sidorowicz trafia równo z syreną!

• 30. min.

13:12. Moryto ze skrzydła!

• 30. min.

Olejniczak niecelnie ale będzie dwuminutowa kara dla Svajlena.

• 29. min.

13:11. Raemyn pokonuje Morawskiego.

• 28. min.

12:11. Olejniczak szybko odpowiada!

• 28. min.

12:10.Schmid po kontrataku i Szwajcarzy mają dwa gole przewagi.

• 28. min.

Adam Morawski zatrzymuje Szwajcarów. Co za interwencja polskiego bramkarza!

• 27. min.

Czas dla Szwajcarów.

• 27. min.

11:10. Dobitka Jarosiewicza po poprzeczce Olejniczaka!

• 26. min.

Piłka dla Polski. Morawski ucierpiał w jednej z akcji.

• 25. min.

Fatalna strata Majdzińskiego.

• 25. min.

Dwie minuty kary dla Szwajcara. Polacy w przewadze!

• 24. min.

Piękna interwencja Morawskiego!

• 24. min.

11:9! Portner na pustą bramkę!

• 23. min.

10:9. Ładny gol Majdzińskiego.

• 22. min.

10:8. Skuteczny karny Schmida.

• 22. min.

Kara 2 minut dla Chrapkowskiego i karny dla Szwajcarii!

• 20. min.

9:8. Siczko trafia!

• 20. min.

Przerwa techniczna dla Polski.

• 19. min.

9:7.Schmid po raz kolejny. Szwajcarzy wychodzą na dwubramkowe prowadzenie.

• 18. min.

8:7.Rzut karny dla Szwajcarii. Schmid nie myli się z karnego.

• 17. min.

7:7. Potężny strzał Sidorowicza i znowu remis!

• 16. min.

7:6! Majdziński daje nam prowadzenie po kontrataku!

• 14. min.

6:6 Pewny rzut karny Schmida.

• 13. min.

6:5 dla Polski! Łangowski pokonuje bramkarza Szwajcarii.

• 12. min.

5:5. Polacy odrabiają straty. Gola zdobył Majdziński!

• 12. min.

Murawski broni ładnie strzał obrotowego Szwajcarii, Milosevicia.

• 10. min.

4:5. Gębala kończy skutecznie akcję Polaków.

• 9. min.

3:5. Szwajcarzy zdobywają gola z rzutu karnego.

• 6. min.

4:3. Tracimy bramkę, grając w przewadze.

• 6. min.

3:3. Pierwsza akcja Polaków w przewadze zakończona naszą stratą...

• 6. min.

3:3. Dwie minuty kary dla Rubina. Gramy z przewagą jednego zawodnika.

• 6. min.

3:3. Lier doprowadza do wyrównania rzutem z koła.

• 5. min.

2:3. Gerbl zdobywa bramkę dla naszych rywali.

• 4. min.

1:3. Chrapkowski, prowadzimy dwoma golami!

• 4. min.

1:2. Gembala skutecznie z koła, w odpowiedzi Szwajcarów tym razem nas uratowała poprzeczka.

• 2. min.

1:1. Dobra interwencja naszego bramkarza. Polacy wyprowadzili kontratak, jednak Szwajcarów uratowała poprzeczka. W odpowiedzi skutecznie zagrał Schmid.

• 1. min.

0:1. Pierwsza akcja zakończona bramka dla reprezentacji Polski.

• 1. min.

0:0. Początek meczu.

• Obie drużyny już na parkiecie. Hymny odegrane, za kilka chwil początek meczu.

• Jeśli dzisiaj przegramy, to niemal na pewno pożegnamy się z turniejem. Zostanie nam wtedy mecz z faworyzowaną Szwecją, z którą musielibyśmy wtedy wysoko wygrać...

• W piątek nasza drużyna przegrała 23:26 ze Słowenią. Szwajcarzy zaś przegrali 21:34 ze Szwedami.

• Dzień dobry, państwu! Zapraszamy na drugi mecz reprezentacji Polski podczas mistrzostw Europy. Dziś, o godzinie 16:00, zagramy z reprezentacją Szwajcarii.