PGE VIVE Kielce - FC Barcelona 35:40. Mistrzowie Polski przegrali mecz o 3. miejsce w Final Four LM [ZAPIS RELACJI]

40 : 35

• niedziela, 02 czerwca 2019
  • 60. min.

Kończymy relację, dziękujemy za uwagę

• 60. min.

40:35 Barca trafia, Moryto na koniec też. Vive nie zakończy Ligi Mitrzów na 3. miejscu

• 59. min.

39:34 To już po meczu. Barcelona znów trafia

• 58. min.

38:34 Ilić trafia, Vive w osłabieniu. Szanse na zwycięstwo naszej drużyny minimalne

• 57. min.

37:34 Dujszebajew wykorzystuje dobre podanie od Cindricia, podał do Moryto i ten zmniejsza stratę

• 56. min.

37:33. Moryto trafia!

• 56. min.

Petrus na ławkę, Barca ma 2 minuty kary

• 56. min.

Już 37:32. Vive nie trafia, Barca tak i szanse na wygraną są już minimalne

• 55. min.

36:32 Ilić wykorzystuje okazję i znów Barca odskakuje

• 55. min.

35:32 Moryto wykorzystuje karnego. Vive jeszcze walczy!

• 54. min.

Karny dla Vive!

• 51. min.

34:31 Dujszebajew i mamy 31 bramek na koncie Vive!

• 51. min.

34:30 Barcelona w takim osłabieniu niestety trafia

• 51. min.

33:30 Vive wykorzystuje karnego!

• 51. min.

Kolejny zawodnik barcelony ma 2 minuty kary! Bo był błąd zmiany! Vive ma szansę!

• 51. min.

Kolejny faul rywali. Kolejne 2 minuty dla nich. Tomas na ławkę

• 50. min.

33:29 Dujszebajew trafia w słupek. Zmarnował karnego

• 49. min.

2 minuty kary dla Barcy i karny dla Vive!

• 49. min.

33:29 Ilić przy gwizdach publiczności (kibice też uważają, że w poprzedniej akcji był błąd kroków) trafia. Już cztery bramki przewagi Barcy

• 48. min.

32:29 Duarte trafia dla Barcelony. Vive sygnalizowało błąd kroków, ale sędziowie tego nie uwzględnili. I jeszcze 2 minuty kary dla Vive

• 47. min.

31:29 Barcelona się gubi, a Janc trafia po szybkiej akcji! Już tylko 2 bramki straty. Dogonią?

• 45. min.

31:28 Znów bramka dla Polaków! Vive walczy!

• 45. min.

31:27 Błyskawiczna odpowiedź Barcy

• 45. min.

30:27 Karalek i tylko 3 bramki straty!

• 44. min.

30:26 Dujszebajew trafia z karnego! Już tylko 4 bramki straty!

• 43. min.

Barcelona w osłabieniu! Perez 2 minuty na ławce posiedzi

• 40. min.

30:25 Cindrić i znów 5 bramek straty! Vive chce się zbliżyć do rywali

• 40. min.

29:24 ładna akcja Vive i 24-ta bramka dla polskiej ekipy

• 39. min.

28:23 Dujszebajew! Dobry rzut! Ale strata duża wciąż

• 38. min.

28:22 Jurkiewicz na ławkę na 2 minuty kary, Barcelona znów trafia. Źle to wygląda na początku 2. połowy

• 38. min.

27:22 Sprytny gol Kulesza

• 38. min.

27:21 Entrerrios z łatwością trafia. Barcelona kontroluje ten mecz

• 38. min.

26:21 Jachlewski! Vive wreszcie trafia!

• 35. min.

26:20 Vive się pogubiło, Tomas wykorzystuje naszą pustę bramkę i zdobywa bramkę

• 35. min.

25:20 Dolenec wykorzystał karnego

• 35. min.

Aj, Vive dostał 2 minuty kary i karny dla Barcelony

• 35. min.

24:20 Janc wykorzystuje kontratak i znów bramka dla mistrzów Polski

• 35. min.

24:19 Barcelona nie pozwala Polakom się zbliżyć

• 35. min.

23:19 trafił Jachlewski! Przełamuje się Vive!

• 34. min.

Meller broni strzał Moryto. Niedobrze!

• 34. min.

• 31. min.

23:18 Vive nie wykorzystuje okazji, a Barca trafia. Już 5 bramek mają przewagi

• 31. min.

22:18 Barcelona znów odskakuje. Wyrównany początek

• 31. min.

21:18 Cindrić trafia! Znów trzy bramki straty

• 31. min.

21:17 Barcelona reaguje natychmiast. Nie było szans na obronę ze strony naszego bramkarza

• 31. min.

20:17 Szybka bramka dla Vive!

• 31. min.

Wracamy do gry

• 30. min.

20:16

Koniec pierwszej połowy. Vive nieźle broni i całkiem nieźle atakuje, ale po prostu gracze Barcelony są dzisiaj lepsi. Póki, co. W drugiej połowie jeszcze wszystko może się zmienić. Świetnie ogląda się to spotkanie.

• 26. min.

17:13

Barcelona wciąż utrzymuje bezpieczną przewagę, ale teraz widzieliśmy piękną kontrę Vive zakończoną piekielnie mocnym i precyzyjnym rzutem Lijewskiego

• 23. min.

15:11

Kolejny karny w tym meczu. Tym razem trafienie zanotował Dolenec

• 20. min.

13:10

Moryto wykorzystał dwa rzuty karne z rzędu!

• 16. min.

10:7

Dolenec wykorzystał karnego!

• 13. min.

9:6

Cupara obronił rzut karny! Brawo!

• 10. min.

9:6

Ależ zabójcze tempo tego spotkania. Teraz ładną indywidualną akcją popisał się Cindrić!

• 8. min.

6:4

Karalek! Barca prowadzi dwoma trafieniami

• 6. min.

3:3

Palmarsson pokonuje bramkarza Vive

• 5. min.

3:2

Fenomenalna asysta Dujszebajewa, który dostrzegł niepilnowanego Karaleka

• 3. min.

2:2

Andersson! Piłka pofrunęła tuż pod poprzeczką!

• 2. min.

1:1

Piękna bramka N'guessana otwiera wynik spotkania. Vive odpowiada trafieniem Dujszebajewa z karnego

• Zaczynamy!

• Mecz rozpocznie się o godz. 15:10

• W sobotę PGE Vive Kielce przegrało z Telekomem Veszprem 30:33 i nie zdołało zameldować się w wielkim finale Ligi Mistrzów. Sobotni półfinał kielecki zespół rozpoczął bardzo źle. Przegrywał już kilkoma golami, ale po kontuzji Arpada Sterbika, bramkarza Veszpremu, Vive wróciło do gry. Doskonała gra Aleksa Dujshebaeva i Blaza Janca nie wystarczyła, by po raz pierwszy od trzech lat zawalczyć o triumf w Lidze Mistrzów. Telekom Veszprem wygrał ostatecznie z Vive 33:30. W finale Węgrzy zagrają z Wardarem Skopje, który okazał się lepszy od FC Barcelony (29:27). Z katalońskim klubem Kielczanie zagrają dziś o 3. miejsce.

• Choć piłkarze PGE Vive Kielce toczyli zacięty bój z Telekomem Veszprem to ostatecznie nie udało im się wywalczyć przepustki do finału Final Four Ligi Mistrzów. W niedzielę Kielczanie zagrają o 3. miejsce z FC Barceloną.