Eliminacje do ME. Polacy wysoko przegrali z Niemcami. [ZAPIS RELACJI]

18 : 26

• środa, 10 kwietnia 2019
  • PILNE

60. min.

Koniec meczu! Polacy przegrywają 18:26 w debiucie nowego trenera z reprezentacją Niemiec.

• 60. min.

18:26 Jeszcze jedna bramka dla Niemców.

• 60. min.

18:25 Przejmujemy piłkę pod własną bramkę, ale rzut Polaków został zatrzymany na środku boiska. W odpowiedzi broni Kornecki.

• 59. min.

18:25 Faul w ataku, choć rywale grają w osłabieniu.

• 57. min.

18:25 Kolejne niecelne podanie Polaków w ataku, na szczęście Wiencek nie trafia do pustej bramki.

• 56. min.

18:25 Daszek trafia. Szybkie wznowienie Niemców i rzut do pustej bramki.

• 56. min.

17:24 Kornecki broni rzut karny! Gramy jednak w osłabieniu.

• 56. min.

17:24 Kohlbacher faulowany w polu bramkowym. Rzut karny dla Niemców i dwie minuty kary dla Patryka Walczaka.

• 55. min.

17:24 Michał Szyba próbował rzutu z 12. metra. Wysoko nad bramką.

• 54. min.

17:24 I jeszcze raz broni Kornecki!

• 53. min.

17:24 Niecelny rzut Przybylskiego, ale na szczęście broni Kornecki. Nie zmienia to faktu, że szanse na zwycięstwo Polaków są już tylko iluzoryczne.

• 52. min.

17:24 Tracimy piłkę, Gensheimer w kontrze wychodzi na czystą pozycję i pewnie rzuca do polskiej bramki.

• 51. min.

17:23 Jeszcze raz Wiede. Miał piłkę na rękach Kornecki, ale nie był w stanie obronić rzutu niemieckiego szczypiornisty.

• 50. min.

17:22 Jarosiewicz skutecznie ze skrzydła.

• 49. min.

16:22 Faul w ataku Moryty. Na szczęście przejmujemy piłkę, ale z kontry nic nie wyszło. Budujemy atak od początku. Kapitalnie broni niemiecki bramkarz, szybki atak Niemców, ale Kornecki fenomenalnie broni!

• 48. min.

16:22 W bardzo łatwy sposób Weindhold dochodzi do pozycji rzutowej i zdobywa kolejną bramkę.

• 47. min.

16:21 Pilitowski jeszcze raz rzuca z miejsca z drugiej linii i trafia w samo okienko bramki. Wolff nawet nie zareagował.

15:21 Kornecki broni strzał Niemców. W kontrze jednak faul w ataku. Niemcy odpowiadają w ten sam sposób.