• pi±tek, 08 grudnia 2017
  • 60. min.

Zawodniczk± meczu z Argentyn± zostaje Karolina Kudłacz-Gloc.

• 60. min.

20-38 Reprezentacja Polski pewnie wygrywa z Argentyn±, ale niestety nie ma to już znaczenia w kontek¶cie awansu do fazy pucharowej. Biało-czerwone przenios± się teraz do Lipska, gdzie będ± walczyć o Puchar Prezydenta, czyli o 17. miejsce w turnieju.

• 59. min.

20-38 Cassasola zdobywa ostatni± bramkę w spotkaniu. Koniec.

• 59. min.

19-38 Jeszcze jedna bardzo ładna akcja biało-czerwonych. Górna pięknie lobuje bramkarkę.

• 59. min.

19-37 Rzut karny dla naszej reprezentacji. Po raz pierwszy na tym turnieju rzuca Sylwia Lisewska, i robi to bardzo skutecznie.

• 59. min.

19-36 Dwie ¶wietne interwencje Weroniki Gawlik! Gramy jednak w osłabieniu, ponieważ jedna z naszych zawodniczek została wykluczona na dwie minuty.

• 58. min.

19-36 Bardzo ładny rzut Urtnowskiej.

• 57. min.

19-35 Precyzyjny rzut Romany Roszak przy słupku bramki Argentyny. Trzecia bramka w dzisiejszym spotkaniu.

• 55. min.

19-34 Bardzo rozluĽnił się Polki, chyba za bardzo. Po przerwie już 11 strat, dla porównania w pierwszej połowie - 5.

• 55. min.

18-34 Argentynki wykorzystuj± moment nieuwagi naszych obrończyń i zdobywaj± bramkę. Polki szybko wznawiaj±, ale bramkarka rywalek broni dwa rzuty Ewy Urtnowskiej.

• 54. min.

17-34 Bardzo ładny, efektowny rzut Lisewskiej.

• 54. min.

17-33 Najpierw Urtnowska, potem Cassasola. Po bramce dokładaj± Polki i Argentynki.

• 53. min.

16-32 W końcu! Strzeleck± niemoc przełamuje Szarawaga.

• 52. min.

16-31 Polki od 6 minuty nie zdobyły bramki.

• 51. min.

16-31 Szybka kontra Luciany Salvado, Polki odpu¶ciły i pozwoliły jej na zdobycie bramki.

• 50. min.

15-31 Cassasola bardzo nieczysto zatrzymuje Kobylińsk±. Będzie 2-minutowa kara dla Argentynki.

• 50. min.

15-31 Całe boisko biegła spokojnie Zawistowska, która ostatecznie w sytuacji sam na sam trafiła w poprzeczkę.

• 47. min.

15-31 Polki wyraĽnie się rozluĽniły, Argentynki zdobywaj± kolejn± bramkę.

14-31 Argentynki wci±ż walcz±, zdobywaj± kolejn± bramkę, ale s± bezradne w stosunku do dobrze dysponowanych Polek.

13-31 Kolejny potężny rzut Sylwii Lisewskiej z dystansu. Miażdż±ca przewaga Polek.

• 42. min.

13-30 Trener Argentynek zdejmuje bramkarkę i wprowadza jedn± zawodniczkę więcej w pole, błyskawicznie wykorzystuj± to Polki, a Kinga Achruk trafia do pustej bramki.

• 42. min.

13-29 Cassasola zdobywa ładn± bramkę z dystansu, Michałow odpowiada jednak bardzo szybko, utrzymujemy przewagę.

• 42. min.

12-28 Polki spokojnie konstruuj± kolejn± akcję, któr± rzutem z dystansu kończy Lisewska.

• 42. min.

12-27 Bardzo udana interwencja bramkarki Argentynek, która nog± odbiła piłkę po rzucie Michałow.

• 41. min.

12-27 Dobry, mocny rzut Kingi Achruk, która podwyższa nasze prowadzenie.

• 40. min.

12-26 Bardzo dobre podanie do Szarawagi, która zdobywa drug± bramkę w dzisiejszym spotkaniu.

• 39. min.

12-25 Rosario Urban popisuje się ładnym technicznym rzutem. Trzecia bramka Argentynki w dzisiejszym meczu.

• 38. min.

11-25 Zawistowska powalczyła o piłkę, która po rzucie jednej z Polek odbiła się od poprzeczki. Młoda lewoskrzydłowa rzuciła mocno przy słupku i nie dała szans bramkarce rywali.

• 38. min.

11-24 W pierwszej akcji po przerwie nie trafia Szarawaga. Polka nie poradziła sobie z presj± dwóch rywalek.

• 37. min.

11-24 Trener Leszek Krowicki po raz pierwszy w dzisiejszym spotkaniu prosi o czas.

• 37. min.

11-24 Nieporozumienie w zespole Argentny, szybka kontra Polek, ale faulowana Kobylińska.

• 37. min.

11-24 Drugie trafienie Argentynek po zmianie stron. Szybko odpowiada jednak Kobylińska. Utrzymujemy przewagę 13 bramek.

• 36. min.

10-23 Przerwa poskutkowała pozytywnie na Argentynki, które zdobyły pierwsz± bramkę w drugiej połowie.

• 34. min.

9-23 W drugiej połowie Polki prowadz± już 4-0. Trener Argentyny prosi o czas.

• 34. min.

9-22 Zawistowska zdobywa pierwsz± bramkę w tym turnieju. Pewnie wykorzystała sytuację sam na sam.

• 33. min.

9-21 Po dwóch bramkach Polki dwukrotnie się myl±.

• 32. min.

9-21 Polki zaczynaj± drug± połowę od dwóch szybkich trafień.

• 31. min.

Wznawiamy grę po przerwie.

• 28. min.

9-19 Koniec pierwszej połowy. Polki graj± bardzo pewnie i kontroluj± przebieg spotkania.

• 28. min.

9-19 Kudłacz-Gloc! Niesamowita jest nasza kapitan!

• 26. min.

9-18 Podwyższamy prowadzenie, Argentynki nie maj± kompletnie nic do powiedzenia.

• 26. min.

9-17 Bardzo sprytnie podaje za swoimi plecami Kudłacz-Gloc, co wykorzystuje Joanna Drabik.

• 26. min.

9-16 Argentynki zaczynaj± grać nieco agresywniej w obronie.

• 24. min.

9-16 ¦wietne szybkie wznowienie gry przez Adriannę Płaczek, podanie do Kudłacz-Gloc i kolejna bramka dla Polski.

• 24. min.

9-15 Niestety Kudłacz-Gloc myli się drugi raz. Bordon broni pierwszego karnego na tych mistrzostwach.

• 22. min.

9-15 Polki bardzo szybko punktuj± po przerwie, w dodatku chwilę po akcji bramkowej wywalczyły rzut karny.

• 22. min.

8-15 Mamy pierwsz± bramkę Moniki Michałow na tym turnieju. Polki maj± już siedem bramek przewagi, trener Argentyńczyków prosi o czas.

• 22. min.

8-14 Ależ huknęła z dystansu Ewa Urtnowska, bramkarka Argentynek nawet nie zd±żyła zareagować.

• 21. min.

8-13 Efektowna próba Adrianny Płaczek. Nasza bramkarka rzuciła przez całe boisko w kierunku pustej bramki Argentynek. Zrobiła to jednak bardzo niecelne.

• 20. min.

8-13 ¦wietna akcja Karoliny Kudłacz-Gloc, bardzo dobry mecz naszej kapitan.

• 19. min.

8-12 Drugi rzut karny Karoliny Kudłacz-Gloc, tym razem bardzo pewnie wykorzystany.

• 19. min.

8-11 Bardzo ładna akcja Ponce de Leon. Dwa zwody i rzut, którego Adrianna Płaczek nie miała szans obronić.

• 18. min.

7-11 Kudłacz-Gloc rehabilituje się za zmarnowany rzut karny. ¦wietny rzut z dystansu.

• 17. min.

7-10 Rzut karny dla Polski, niestety zmarnowany przez Kudłacz-Gloc. Bardzo niedokładny rzut.

• 16. min.

6-10 ¦wietnie kończy kontrę Grzyb!

• 15. min.

6-9 Próba technicznej przerzutki Janiszewskiej, niestety nieudana.

• 15. min.

6-9 Bardzo dobrze odpowiada Kinga Achruk! Po jej bramce również ¶wietnie spisała się Adrianna Płaczek, która obroniła dwa rzuty z rzędu.

• 14. min.

6-8 Argentynki wykorzystuj± grę w przewadze, graj± nieco odważniej i zdobywaj± bramkę.

• 13. min.

5-8 Nieprzepisowe zagranie Michałow. Przez dwie minuty Polki będ± grać w osłabieniu.

• 12. min.

5-8 Kinga Grzyb z lewego skrzydła, zwolniła, przymierzyła i nie dała szans bramkarce rywalek.

• 12. min.

5-7 Kolejny bł±d Polek. Tym razem bardzo niedokładne podanie Kingi Grzyb.

• 11. min.

5-7 Bardzo mocny rzut Kobylińskiej, ale bramkarka Argentynek czujnie, pierwsza interwencja w tym spotkaniu.

• 10. min.

5-7 Kinga Achruk zdobywa kolejn± bramkę dla Polski, ale Argentynki odpowiadaj± bardzo mocnym rzutem Luciany Mendozy.

• 8. min.

4-6 Rzut karny dla Argentynek. Luciana Salvado pewnie przy słupku.

• 8. min.

3-6 Kolejna ¶wietna akcja Achruk i Janiszewskiej. Podwyższamy prowadzenie.

• 7. min.

3-5 Fantastyczne podanie Kingi Achruk do Janiszewskiej, która zdobywa 12. bramkę na mistrzostwach i podwyższa prowadzenie Polek.

• 6. min.

3-4 Wychodzimy na prowadzenie!

• 4. min.

3-3 Na razie tempo meczu jest bardzo szybkie, znów bramka Argentynek i szybka odpowiedĽ Polek.

• 4. min.

2-2 Dwie szybkie akcje, trafiaj± Argentynki, bardzo szybko odpowiada Kudłacz-Gloc

• 2. min.

1-1 Karolina Kudłacz-Gloc! 25. bramka kapitan reprezentacji Polski na tym turnieju.

• 2. min.

1-0 Kobylińska w poprzeczkę. Drugi niecelny rzut Polek.

• 1-0 Ale już po chwili Urban trafia i zdobywa pierwsz± bramkę dla Argentyny.

• 0-0 Argentynki rozpoczynaj± od akcji ofensywnej i niecelnego rzutu.

• Gramy!

• Skład reprezentacji Argentyny:

Skład reprezentacji Polski:

Gawlik, Płaczek ? Górna, Kobylińska, Roszak, Grzyb, Michałów, Kudłacz-Gloc, Janiszewska, Zawistowska, Zych, Drabik, Lisewska, Szarawaga, Achruk, Urtnowska

• Obydwie drużyny s± już na parkiecie, czas na hymny!

• Nie osi±gnęli¶my założonego celu. Mówiła po porażce z Węgierkami nasza kapitan Karolina Kudłacz-Gloc.

• Polki niestety nie maj± już szans na awans do fazy pucharowej. Po pierwszym, bardzo udanym i zakończonym zwycięstwem meczu ze Szwecj±, biało-czerwone odniosły trzy porażki z rzędu - z Czeszkami, Norweżkami i Węgierkami.

• Drużyna prowadzona przez Leszka Krowickiego zmierzy się dzi¶ z reprezentacj± Argentyny.

• Witamy w relacji z ostatniego meczu reprezentacji Polski w fazie grupowej mistrzostw ¶wiata piłkarek ręcznych.