To oznacza koniec szans Polaków na mistrzostwa Europy 2018.

Co za końcówka! Polacy w ataku zgubili piłkę. Mecz kończy się remisem 27:27

• 59. min.

20 sekund do końca. Wci±ż remis i czas dla naszych!

• 59. min.

Michał Jurecki musiał rzucać. Nie trafił w bramkę, wci±ż 27:26, ale piłkę maj± go¶cie i zdobywaj± bramkę. Jest remis i 40 sekund do końca.

• 58. min.

27:26 Z karnego trafia Iwan Browka. Teraz akcja naszych.

• 58. min.

Białorusini gubi± piłkę w ataku, przejmuje j± Jurecki, bramkarz go¶ci prawie broni jego strzał, ale piłka szczę¶liwie wtoczyła się do bramki.

• PILNE

56. min.

Ważna akcja go¶ci. Polacy dobrze blokuj± i wypychaj± BIałorusinów. Przejmujemy piłkę. Daszek trafia w sytuacji sam na sam. Prowadzimy 26:25

• 54. min.

25:25 Białorusini dwa razy się pomylili. Chrapkowski zdobył bramkę i mamy remis.

• 52. min.

Łyżwa był na czystej pozycji, rzucił fatalnie. Zamiast remisu mieli¶my kontrę go¶ci i jest 24:25

• 51. min.

Dujszebajew z żółta kartk±, bardzo przeżywa to co się dzieje i dyskutuje z sędziami. Na tablicy wyników 23:24

• 49. min.

Go¶cie jeszcze podwyższaj±. Jest 21:23

• 48. min.

Maksim Babiczew własnie trafił na 22:21 dla BIałorusi. To jeden z najbardziej do¶wiadczonych graczy go¶ci (152 występy w kadrze)

Polska mogła prowadzić, ale go¶cie maj± karnego. My przez 2 min w osłabieniu. Dobrze, ze Morawski obronił!

• 44. min.

Już remis, jest po 21 i Białoru¶ przejęła piłkę.

• PILNE

42. min.

Kluczowy moment meczu? Polska - Białoru¶ 21:20. Trafił Krajewski

• 42. min.

Polska - Białoru¶ 19:19. Wprawdzie go¶cie objęli na chwilę prowadzenie, ale szybko z karnego trafił Marek Daćko.

• PILNE

40. min.

Białorusini grali długo, w najsilniejszym ustawieniu. Po kilku próbach i przewinieniach biało-czerwonych rywal sam faulował w ataku. Nasi poszli z kontr±. Trafił Michał Jurecki. Jest remis!

• 39. min.

Polska - Białoru¶ 17:18 i akcja naszych... Dujszebajew poprosił o czas

• 36. min.

Malcher znów popisał się refleksem, a akcje Polaków sfinalizował Syprzak. Jest 17-18

• 35. min.

Zamiast remisu znów przegrywamy dwoma bramkami. Białorusini s± agresywni w obronie.