Sport.pl

Falstart Polaków w el. Euro 2018. Czy Dujszebajew powinien stracić pracę?

Krzysztof Smajek, Patryk Larwiński
08.11.2016 17:38
To nie tak miało wyglądać. Polscy piłkarze ręczni po dwóch meczach eliminacji Euro 2018 mają na koncie zero punktów i są na ostatnim miejscu w tabeli. Po spotkaniach z Serbią i Rumunią można usłyszeć pojedyncze głosy, że Tałant Dujszebajew powinien stracić pracę. Jaka będzie przyszłość selekcjonera Polaków?
Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • Andrzej Walczuk

  Oceniono 3 razy 3

  Kiedyś mówiło się (z różnych okazji):" na nic Twoje dobre chęci, z gówna bata nie ukręci".
  I tak to jest. Żaden trener kadry nie nauczy dorosłego zawodnika trafiać z 6 metrów do bramki jak on tego nie opanował. nasza liga jest słabiutka. Liczą się tylko 2 drużyny. W pozostałych meczach czołowi zawodnicy grają na luzie. Jak rzucają, to mogą trafić ale nie koniecznie, bo wynik i tak jest łatwy do przewidzenia. Jak przychodzi lepszy przeciwnik to klapa, rączki się trzęsą. Odchodzące gwiazdy prawie w komplecie grały w lidze niemieckiej (wtedy najsilniejszej). W Polsce niestety, młodzi niewiele się mogą nauczyć i tak też grają jak umieją. Przykład: od 2 lat patrzę jak Daszek pudłuje w sytuacjach sam na sam z bramkarzem. Nic się nie uczy. I potem takich bramek brak.

 • Piotr Dambon

  Oceniono 3 razy 3

  Witam.
  Jak nie ma kim grać, brak zawodników o odpowiednim poziomie umiejetności to nie pomoże nawet trener szarpiący zawodników za jądra na przerwach technicznych. Trupa Wenty się kończy i nie ma nastepców.

 • kamatera

  Oceniono 1 raz 1

  Wyraznie na meczach widać że nie ma chemii na linii zawodnicy-trener i dla dobra piłki nie powinien zoatać. Zawodnicy zapewniają że jest cacy ale mają taką moc władczą że zapewne swoje osiągną.

 • Bubi Guru

  Oceniono 2 razy -2

  ANTYTAŁANT DUSZAJEBIEW - won!! mongolski analfabeto!! Wenta wróć!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX