Sport.pl

ME piłkarzy ręcznych. "Nie mamy ani jednego z trzech mózgów drużyny"

Krzysztof Smajek, Patryk Larwiński
12.01.2016 13:15
Mariusz Jurkiewicz, lider reprezentacji Polski na ostatnich turniejach nie zagra na rozpoczynających się w piątek mistrzostwach Europy. - Brak Jurkiewicza to bardzo dużo problem dla kadry. Nie wiem, co wymyśli Michael Biegler, ale każda jego decyzja będzie zła - mówi Łukasz Jachimiak, sport.pl.
Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • plkibic

  Oceniono 12 razy 12

  Chociażby przegrali wszystkie mecze, jeżeli zostawia serce i krew na parkiecie to nikt złego słowa na nich nie powie. Wygrać chce każdy, ale niestety złote medale otrzyma tylko jedna drużyna. Pamiętajmy też, że to nie MŚ, tutaj nie ma słabych drużyn. POLSKA!!!

 • roll

  Oceniono 8 razy 8

  Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.Idziemy po medal.

 • kibolzpoznania

  Oceniono 5 razy 5

  Po prostu zagra Gliński na zmianę z M.Jureckim a na prawym rozegraniu jest Bielecki oraz Chrapkowski , który jest mało doceniany a potrafi grać jako drugi obrońca oraz środek lub prawe rozegranie. Czy nikt nie pamięta jak kilka lat temu w finale mistrzostw Polski Wisła wygrała z Vive dzięki wspaniałej grze Chrapka. a tak poza tym Jurkiewicz tylko z musu grał w reprezentacji na środku rozegrania. Będzie dobrze !

 • giszta

  Oceniono 6 razy -2

  Skończy się tak jak zawsze, gdy jedziemy na imprezę w roli faworyta wiecie czemu rok temu wygraliśmy 3 miejsce? bo nikt na nas nie stawiał. Polacy nie umieją grać pod presją i to wszyscy wiedzą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX