M¦ w piłce ręcznej. Jurasik: Grali¶my zbyt indywidualnie

- Podeszli¶my do tego meczu zbyt indywidualnie, choć nie jeste¶my indywidualistami. W kwadrans przegrali¶my mecz, który trwa 60 minut - powiedział po przegranym 28:31 z Węgrami Mariusz Jurasik.
Artur Siódmiak

W głupi sposób tuż przed przerw± roztrwonili¶my przewagę. Zamiast pewnie prowadzić do szatni zeszli¶my z dwiema bramkami straty. I potem było już gonienie króliczka, ale się nie udało. Wielokrotnie zawodziła dyscyplina taktyczna. Grali¶my za szybko, za nerwowo. Każdy chciał, ale nie była to gra zespołowa.

Mariusz Jurasik

Podeszli¶my do tego meczu zbyt indywidualnie, choć nie jeste¶my indywidualistami. W kwadrans przegrali¶my mecz, który trwa 60 minut. Nie wiem co się działo z nami na tym turnieju. Zaczynali¶my mecze dobrze, a potem nie wiadomo czemu je przegrywali¶my.

Chcieli¶my pokonać Węgrów zbyt prostymi ¶rodkami - Bogdan Wenta  »