Sport.pl

MŚ w piłce ręcznej. Nie wszyscy znali wynik meczu Szwedów

Porażka Chorwacji zrobiła na nas wrażenie, bo wszyscy w głębi liczyliśmy, marzyliśmy o tym, że ten mecz rozstrzygnie się szczęśliwie dla nas - mówił po wygranym meczu z Serbią rozgrywający reprezentacji Polski Marcin Lijewski. Okazuje się jednak, że nie wszyscy reprezentanci znali wynik meczu Szwedów.
27 : 26
Informacje
MŚ piłkarzy ręcznych 2011 - Grupa II
Niedziela 23.01.2011 godzina 20:15
Wyniki szczegółowe
1 poł
2 poł
Wynik
Polska
10
17
27
Serbia
11
15
26
Składy i szczegóły
Polska
Skład:
Szmal, Wyszomirski - Kuchczyński, Tkaczyk, Tomczak 1, Bielecki 4, Siódmiak, B.Jurecki 1, Jurasik 3, Tłuczyński 10, Jurkiewicz 1, M.Lijewski 4, Rosiński 2, Zaremba 1, Grabarczyk
Serbia
Skład:
Stanic, Marjanac - Pribak, Sesum 1, Vujin 11, Nikcevic, Curkovic, Toskic 2, Ilic 2, Bojinovic 1, Markovic 3, Prodanovic 2, Stojkovic 2, Rnic, Vilovski, Vuckovic 2, Stankovic
Marcin Lijewski dla Sport.pl

Znaliśmy wynik meczu z Szwedów z Chorwacją (nie wszyscy go znali, bo Bartłomiej Jaszka I Tomasz Tłuczyński stwierdzili, że oni nie wiedzieli, że Szwecja wygrała I pozbawiła tym samym Polskę szans na półfinał). Na pewno porażka Chorwacji zrobiła na nas wrażenie, bo wszyscy w głębi liczyliśmy, marzyliśmy o tym, że ten mecz rozstrzygnie się szczęśliwie dla nas. Przegraliśmy dwa najważniejsze mecze.

Teraz gramy z Chorwatami i musimy wygrać. Walczymy o miejsce na igrzyskach olimpijskich.Wygraliśmy z Serbią. Relacja Sport.pl  »


Więcej o: