Sport.pl

Serbski kołowy: Na kole ręce w ruch, ale potem idziemy razem. Ale nie na piwo

- To, że walczymy na kole z kolegą z klubu to nic nowego. To normalne, na meczu jest walka, a potem gdzieś idziemy razem. Na piwo? Nie, my nie pijemy alkoholu - uśmiecha się po meczu z Polską serbski kołowy Rastko Stojković.
27 : 26
Informacje
MŚ piłkarzy ręcznych 2011 - Grupa II
Niedziela 23.01.2011 godzina 20:15
Wyniki szczegółowe
1 poł
2 poł
Wynik
Polska
10
17
27
Serbia
11
15
26
Składy i szczegóły
Polska
Skład:
Szmal, Wyszomirski - Kuchczyński, Tkaczyk, Tomczak 1, Bielecki 4, Siódmiak, B.Jurecki 1, Jurasik 3, Tłuczyński 10, Jurkiewicz 1, M.Lijewski 4, Rosiński 2, Zaremba 1, Grabarczyk
Serbia
Skład:
Stanic, Marjanac - Pribak, Sesum 1, Vujin 11, Nikcevic, Curkovic, Toskic 2, Ilic 2, Bojinovic 1, Markovic 3, Prodanovic 2, Stojkovic 2, Rnic, Vilovski, Vuckovic 2, Stankovic
W wygranym przez biało-czerwonych 27:26 niedzielnym pojedynku Stojković toczył niesamowitą walkę na kole z Piotrem Grabarczykiem. Na co dzień obaj są zawodnikami mistrza Polski, Vive Targi Kielce.

- Czy jestem rozczarowany? Może trochę, bo było tak blisko. Nie może być tak, że grasz dobrze i przegrywasz. No ale trudno, gramy dalej. Na kole z Piotrkiem Grabarczkiem walczyłem jak na treningu w klubie. Było tak samo: ręce w ruch. Dla mnie nie jest to nic nowego. To normalne, na meczu jest walka, a potem gdzieś idziemy razem. na piwo? Nie, my nie pijemy alkoholu (śmiech).

Mamy bardzo ważne dwa punkty - Bogdan Wenta  »


Więcej o: