Sport.pl

Terminarz PGNiG Superligi kobiet

1. kolejka (4-5 września)

Zagłebie Lubin - KSS Kielce

Politechnika Koszalin - SPR Lublin

Zgoda Ruda Śląska - Ruch Chorzów

Sambor Tczew - AZS AWF Wrocław

Vistal Łączpol Gdynia - KPR Jelenia Góra

MKS Piotrcovia - Start Elbląg

2. kolejka (11-12 września)

KSS Kielce - Zgoda Ruda Śląska

SPR Lublin - Start Elbląg

KPR Jelenia Góra - MKS Piotrcovia

AZS AWF Wrocław - Vistal Łączpol Gdynia

Ruch Chorzow - Sambor Tczew

Politechnika Koszalińska - Zagłębie Lubin

3. kolejka (18-19 września)

KSS Kielce - Sambor Tczew (zmiana gospodarza)

Zagłębie Lubin - SPR Lublin

Zgoda Ruda Śląska - Politechnika Koszalińska

Vistal Łączpol Gdynia - Ruch Chorzów

MKS Piotrcovia - AZS AWF Wrocław

Start Elbląg - KPR Jelenia Góra

4. kolejka (2-3 października)

KSS Kielce - Vistal Łączpol Gdynia

SPR Lublin - KPR Jelenia Góra

AZS AWF Wrocław - Start Elbląg

Ruch Chorzów - MKS Piotrcovia

Politechnika Koszalińska - Sambor Tczew

Zagłębie Lubin - Zgoda Ruda Ślaska

5. kolejka (9-10 października)

MKS Piotrcovia - KSS Kielce

Zgoda Ruda Śląska - SPR Lublin

Sambor Tczew - MKS Zagłębie Lubin

Vistal Łączpol Gdynia - Politechnika Koszalińska

Start Elbląg - Ruch Chorzów

KPR Jelenia Góra - AZS AWF Wrocław

6. kolejka (16-17 października)

KSS Kielce - Start Elbląg

SPR Lublin - AZS AWF Wrocław

Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra

Politechnika Koszalińska - MKS Piotrcovia

Zagłębie Lubin - Vistal Łączpol Gdynia

Zgoda Ruda Ślaska - Sambor Tczew

7. kolejka (23-24 października)

KPR Jelenia Góra - KSS Kielce

Sambor Tczew - SPR Lublin

Vistal Łączpol Gdynia - Zgoda Ruda Śląska

MKS Piotrcovia - Zagłębie Lubin

Start Elbląg - Politechnika Koszalińska

AZS AWF Wrocław - Ruch Chorzów

8. kolejka (6-7 listopada)

KSS Kielce - AZS AWF Wrocław

SPR Lublin - Ruch Chorzów

Politechniaka Koszalińska - KPR Jelenia Góra

Zagłębie Lubin - Start Elbląg

Zgoda Ruda Ślaska - MKS Piotrcovia

Sambor Tczewa - Vistal Łączpol Gdynia

9. kolejka (13-14 listopada)

Ruch Chorzów - KSS Kielce

Vistal Łączpol Gdynia - SPR Lublin

MKS Piotrcovia - Sambor Tczew

Start Elbląg - Zgoda Ruda Śląska

KPR Jelenia Góra - Zagłębie Lubin

AZS AWF Wrocław - Politechnika Koszalińska

10. kolejka (20-21 listopada)

SPR Lublin - KSS Kielce

Politechnika Koszalińska - Ruch Chorzów

Zagłębie Lubin - AZS AWF Wrocław

Zgoda Ruda Ślązka - KPR Jelenia Góra

Sambor Tczew - Start Elbląg

Vistal Łączpol Gdynia - MKS Piotrcovia

11. kolejka (11-12 grudnia)

KSS Kielce - Politechnika Koszalińska

MKS Piotrcovia - SPR Lublin

Start Elbląg - Vistal Łączpol Gdynia

KPR Jelenia Góra - Sambor Tczew

AZS AWF Wrocław - Zgoda Ruda Śląska

Ruch Chorzów - MKS Zagłębie Lubin



Runda rewanżowa

12. kolejka - 18/19 grudnia

13. kolejka - 08/09 stycznia

14. kolejka - 15/16 stycznia

15. kolejka - 19 stycznia

16. kolejka - 22/23 stycznis

17. kolejka - 29/30 stycznia

18. kolejka - 05/06 lutego

19. kolejka - 12/13 lutego

20. kolejka - 19/20 lutego

21. kolejka - 26 lutego

22. kolejka - 5 marca