Sport.pl

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Beata Szydło wygwizdana podczas ceremonii zamknięcia

Gdy do ceremonii dekoracji medalistów mistrzostw Europy w piłce ręcznej wychodziła premier Beata Szydło, na hali Tauron Arena w Krakowie rozległy się potężne gwizdy i buczenie.
Do sytuacji doszło po decydującym spotkaniu, w którym Niemcy zdecydowanie pokonali Hiszpanów (24:17). - Gwizdy roznosiły się po Tauron Arenie w momencie, spiker przedstawił po angielsku, szefową rządu wychodzącą do ceremonii dekoracji najlepszych drużyn - poinformował Andrzej Klemba, dziennikarz Sport.pl. Dużą grupę kibiców stanowili na hali niemieccy kibice, którzy byli najgłośniejsi podczas meczu, gdy ich drużyna niespodziewanie wysoko wygrała z faworyzowaną Hiszpanią.Polska po raz pierwszy historii organizowała Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2016. Szesnaście zespołów rozgrywali swoje mecze Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu.

Zdjęcie Adidas Piłka ręczna Stabil Repilque M62077 Zdjęcie Adidas Piłka ręczna Stabil Train Replique M62075 Zdjęcie Spokey Piłka ręczna Action 0
Adidas Piłka ręczna Stabil ... Adidas Piłka ręczna Stabil ... Spokey Piłka ręczna Action 0
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (307)
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Beata Szydło wygwizdana podczas ceremonii zamknięcia
Zaloguj się
 • szaja25

  Oceniono 653 razy 531

  Czyli, wie pani Beacia, jak czuli się Komorowski, Tusk i inni wybuczani przez prawdziwych patriotów podpuszczanych przez wielkiego stratega.

 • bryt.bryt

  Oceniono 586 razy 490

  Zasluzona "owacja" dla "dobrej zmiany".
  A jutro Szydlo wystapi w oredziu i oznajmi, ze wybacza obecnym na trybunach komunistom, zlodziejom i gestapowcom. I ze ta sytuacja tylko umacnia jej determinacje w uszczesliwianiu Polakow.

 • tilow3

  Oceniono 435 razy 353

  Szkoda mi tej kobiety, która baty zbiera za swojego pryncypała. Z drugiej strony, czyni to nieprzymuszona, z własnej woli. Płaci za kłamstwa, okrutne kłamstwa!

 • yosemitesam

  Oceniono 362 razy 324

  Jutro pisorzecznik wyda oświadczenie, ze to polscy kibice patrioci gwizdali na Niemców.

 • konigin

  Oceniono 315 razy 279

  To gwizdali zdrajcy, komunisci, zlodzieje, cyklisci, gestapowcy i wegaterianie. Genetyczni patrioci kochaja pasztetowa i wyroby prezydentopodobne.

 • earthboundmisfit

  Oceniono 310 razy 272

  Ojej, a ja myślałem, że wszyscy Polacy są murem za rządem. Tak słyszałem w TVP. Ani chybi to musiała być "agentura" Niemiec ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX